Interview with Michael Trevino - To The tongue weights

8. listopadu 2010 v 16:35 | © Aslien |  INTERVIEWSQ1: Entertainment Weekly - Sledoval si tuto epizodu.. A konečně je to tady! Dlouho jsme na to čekali! S Tylera se stal vlkodlak. Jak to bude teď probíhat?
Michael Trevino: Ano, konečně je to oficiální. S Tylera se stal vlkodlak. V těchto nejbližších epizodách se bude Tyler připravovat na přeměnu ve vlkodlaka při úplňku. Tyler si je vědom, že se přemění a nijak to už nezastaví.

Q2: Entertainment Weekly - Už jste natáčeli scénu, když se Tyler poprvé promění na vlkodlaka? A budeš také připoután k řetězům jako Manson?
Michael Trevino: Ne ještě jsme tuto část nestihli natočit. Natáčet ji budeme už tento týden. I když musím se přiznat .. ani já sám nevím jak bude vypadat přeměna. Jestli Tyler bude rovněž připoutáný k řetězům jako Manson, to opravdu nevím. Doufejme, že Tyler nikoho nezraní, protože poprvé se nebude umět ovládat.

Q3: Entertainment Weekly - Pracuješ na sobě a na své postavě Tylera?
Michael Trevino: Ano, snažím se (smích). Pokud jde o dietu a nabírání svalů, je to dost těžké. Tak trochu, nic extrémního.

Q4: Entertainment Weekly - Všichni jsme byli rádi když se Jeremy a Tyler spřátelili. Teď však přišla na scénu Caroline, která kryje Tylera. Bude se jejich přátelství rozvíjet ještě více?
Michael Trevino: Myslím, že bude. Protože máte dva lidi, kteří mají skoro stejné tajemství. Caroline se snaží pomoci Tylerovi, protože je na to všechno sám. A když mu nepomůže ona tak potom nikdo. Co se týče Jeremyho zatím se nestane nic nového, protože Jeremy teď bude stále s Bonnie.

Q5: Entertainment Weekly - Jak to vidíš s Caroline, Mattem a Tylerem?
Michael Trevino:
Bude to ještě velmi zajímavé. Caroline se bude snažit pomoci Tylerovi a Matt bude jistě žárlit.


Q6: Entertainment Weekly - Když Tyler zjistí, že v Mystic Falls jsou i další upíři. Co se stane? Bude mít k nim odpor? Nebo jak to bude probíhat?
Michael Trevino: Upřímně nevím. Nemyslím si, že by chtěl mít nyní nějaké problémy s upíry. Zatím s nimi bude "žít" v míru.

Q7: Entertainment Weekly - Katherine potřebovala vlkodlaka. No a teď je zavřená v hrobce. Co bude teď? A kdy se setkají?
Michael Trevino: Je zřejmé, že Katherine potřebuje vlkodlaka. Možná se to stane příští měsíc, když se Tyler transformuje. Možná bude tou dobou agresivnější a ona ho zneužije. No je to pouze spekulace.

Q8: Entertainment Weekly - Bylo to snadné nenávidět Tylera v 1.sezóně Vampire Diaries. Tyler se zdál velmi necitlivý už jen proto co dělal Vicki. Jaké to bude teď?
Michael Trevino: Bylo to velmi frustrující. Jak jste řekli Tyler se zdál v 1.sezóně velmi hrubý a špatný a to se ani mně osobně moc nelíbilo. Ale teď jste mohli vidět úplně jiného Tylera, který není až takový necitlivý a vůbec není špatný. Tyler se polepšil už jen kvůli smrti jeho otce a toho všeho. Projevila se v něm lidskost. Caroline a Tyler se stanou přátelé. To je jisté.

Q9: Entertainment Weekly - Jak si trénuješ své scény? Nejprve si to zahraješ doma a pak jdeš na scénu. Či jak?
Michael Trevino: Všechny scény, které hraji si nejdříve vyzkouším doma. Pak se vcítit do postavy Tylera a pak už jen jdu na to. (Smích) Těším se jak se setkám se svým vlkem na scéně.SOURCE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama