Prosinec 2010

Thank You for Year 2010

31. prosince 2010 v 23:15 | © Aslien
Blog byl založen 27. Září letošního roku 2010. Překročil hranici skoro 6000 návštěvníků. Není to dlouho, co jsem začala psát povídku Katherine's obsession, která zklidila velký úspěch, za který jsem ráda. Poznala jsem Nejúžasnější Sister Sites. Z mých Affilates mám radost, některé zbožňuju, ale na některé mám nervy. I přesto to všechno jsem ráda, že tento blog mám, protože je snad nejdýl, který mi vydržel s takovým zaměřením. Občas se zde vyspovídám a je mi lépe. Chystám druhou povídku, na kterou se prý těšíte. Pravidelně mě většina z Vás obíhá a za to jsem ráda, někteří se i pořádnně vyjádří a já poznám, kdo si to opravdu četl. Já většinu z vašich blogů navštěvuji několikrát denně, a i je ráda obíhám.

Vy mě taky? Obíháte mě rádi? Nebo je to jenom pouze vaše povinnost, aby jste si udrželi návštěvnost? Čtete opravdu mé články a píšete komentáře? Objevuju i takové affilates, které si skoro ani nepřečtou nadpis a píšou k tomu něco, co k tomu vůbec nepatří. Vím, kteří jsou opravdoví čtenáři mé povídky a taky vím, kteří si to ani nepřečtou a z povinnosti tam napíši je to fakt super. Vím, kdo to přesně je. Taky vím, kteří mě vůbec nenavštěvují. I tyhle nepříjemnosti jsou součásti tohodle poděkování. Taky už vím, co od koho čekat. Než, aby si třeba někdo přečetl článek o rekonstukci, tak prostě si přečte jen nadpis a napíše je to tady skvělý, a někdo se rozepíše a delší články mi jsou více u srdce než ty, ze kterých hned poznám jak to četl. Například moji galerii ocenilo asi pět lidí.

I přes tohle všechno Vám chci poděkovat, alespoň těm, kteří tenhle blog mají rádi - či ho, alespoň navštěvují. Děkuji Vám všem za krásnou návštěvnost i komentáře. Za různé pochvaly a dárky. Doufám, že se jěště příští rok i takhle sejdeme. Máme toho hodně společného.

S láskou k Vám Aslien

Special present for Wiwi, because she is my angel

31. prosince 2010 v 22:30 | © Aslien
ONLINE-TVD.BLOG.CZ
Drahá Wiwi
Začnu tímhle, zapsala jsem se u tebe a požádala o spřátelení, přijala jsi. Zeptala jsem se Tě s velkou prosbou o design, přijala jsi. Když jsi mi dělala design a my si spolu dopisovaly, děsila jsem se jak ten design bude vypadat, neděsila jsem se na tím jak ho uděláš, ale na tím, jaké světlé barvy použiješ, přesně si pamatuju, když jsi mi napsala " Se světlýma barvama mi to jde líp. " Potom jsi mi, ale vyrazila dech. Byl tak nádherný. Později jsi mi začala pomáhat s více věcma. Jsem hrozný trouba a divím se, že jsi to nezabalila. Máš pevné nervy. S Tebou se dá psát o čemkoliv. Opravdu o čemkoliv. Sdílíme spolu i reálný život. Povídá se mi s Tebou líp, než s mými reálnými kamarády. Hrozně jsi mi moc pomohla. Stala jsem se Wardrobe umělkyně. A ze skupiny Normal Affilates jsme se staly Sister Site. Páni. Dotáhly jsme to spolu daleko, vzájemně se nakopáváme, kvůli Tobě jsem přečetla celý druhý díl Souboj, o pár minut později jsem začala číst Zášť. Já brečela u knížky Wiw, jen u mše a vzájemného pohřbu Eleny, nevím jak přežiju teda ten konec. Jsi pro mě talentovaný člověk a máš v sobě nadání, jsi pro tou nejlepší blogovou kamarádkou, kterou jsem kdy potkalam vlastně takhle jsem to z nikým přes blog nedotáhla. Měla's na mě pevné úsilý, ale i sdílení. Wiwi my toho máme spolu hodně společného, hodně jsi mi vysvětlila a pomohla, dělám pro mě opravdu maximum. S tím čím se pro mě nadřeš by se na mě ostatní sprominutím vysrali. Děkuji za to, že jsem Tě poznala, nikdy nebudu litovat, že jsem Ti napsala do affilates a už vůbec nebudu litovat toho, že jsme se staly Sister Site. Děkuji za vše.

• Přes grafiku jsem hrozná a taky děkuju mé druhé Sister Site za to, že mi udělala tenhle obrázek, o který jsem požádala.

Mám ty nejlepší Sister Sites pod sluncem.
Aslien

8. Kapitola

31. prosince 2010 v 17:25 | © Aslien
ONLINE-TVD.BLOG.CZ
8. KAPITOLA - ŘEV
Kráčel ke mě blíž a blíž, cítila jsem smrt. Věděla jsem, ale že jsem neudělala plno věcí, které jsem chtěla. Ten den nadešel, znovu jsem spatřila tu tvář, tu strachující, ale okouzlující tvář. Nemyslela jsem si, že tu tvář uvidím tak brzo. Snažila jsem se utíkal do úlných koutů hrobky, ale byla jsem už na konci. Ta osoba kráčela svižnou, ale pravidelnou chůzí. Ta chůze byla dokonalá. Vzala jsem své ruce přichytla jsem je křečovitě k stěně, která byla studená a tvrdá. Taky byla hranatá a na mé polonahé tělo byla píchlavá. Nohy jsem přikrčila a zavřela jsem oči. Najednou jsem už, ale neslyšela, že by se chůze blížila. To odporné stvoření se zastavilo. Vlastně mělo upíří krásu a zase tak odporné nebylo. Ale byla to zkáza. Zhluboka jsem dýchala.   " Ty se mne bojíš? " Zeptalo se to hlasitě a povýšeně. Sklonila jsem hlavu, naskočila mi na celé tělo husí kůže. Ale neodpověděla jsem. Začala mi být zima, ale byla to taková zima ze strachu. " Bože v tom rohu vypadáš tak sexy. Jak je to možné, že i tak hrozně špinavá a ušmudlaná dokáže okouzlit? " Hlas byl hodně pobavený. " Prosím nech mě. " Hlas se mi třásl. " Katerino, měla jsi svobodu pět set let. Co jěště chceš? Jsi tady dost dlouho, nemáš hlad? " Nikdy jsem ten hlas neměla ráda, byl mi natolik odporný, že na hlad jsem vlastně teďkom úplně zapomněla. 


Animations

31. prosince 2010 v 15:15 | © Aslien
Tak a jsou tady, mé první animace, vybrala jsem všechny scény z druhé série, snad se Vám líbí.
              
ONLINE-TVD.BLOG.CZ
ONLINE-TVD.BLOG.CZ

ONLINE-TVD.BLOG.CZ
ONLINE-TVD.BLOG.CZ

ONLINE-TVD.BLOG.CZ
ONLINE-TVD.BLOG.CZ


New Year Day

31. prosince 2010 v 13:00 | © Aslien
31. Prosince - Silvestr. Den kdy se loučíme s rokem, ve kterém jsme toho zažili hodně, ať už toho zlého či dobrého. Aniž by jste chtěli vždycky v roce se Vám, alespoň jednou něco dobrém či naopak zlého stane. Silvestr - naše generace oslavuje Silvestr alkoholem, balónky, mejdany a dalšími různým. Vlastně takhle si, ale užíváme. Všichni. Alespoň jednou do roka na toho Silvestra bychom si měli pořádně užít. Samozdřejmě ne skončit zfetovaní někde pod stolem a skoro umírat. V tento posvátný den se všichni i přecpávají - nejsem vyjímka. Jako malí jsme se rádi dívali na ohňostroje a různé další způsoby, dnes ale nekteří z nás si toho vůbec neváží a skončí v nemocnicích s vážnými úrazy, protože dělali kraviny. Na Silvestra si dáváme různá předsevzetí, které ale nikdy nedodržíme, řekneme si, že například přestaneme kouřit, nikdy ale kouřit nepřestanete. Budeme držet dietu, ale stejně to vždy odkládáme a pořád jíme. Ve školách se budeme více snažit, ale nesnážíme. Změníme se, ale přesto vevnitř zůstáváme stejní. Tento den mám ráda. Některý rok mi, ale na Silvestra se strašně unuzeně, některý se zase mám báječně. Silvestra mám ráda z důvodu barev i kouzel radosti. Když si ťukáte skleničkami na Nový rok a obímáte se či se pusinkujete zjistíte, že jste s těmi, se kterými je Vám dobře, i když ty lidi občas nesnášíte, máte na ně nervy dokonce chuť je zabít, neudělali by jste to. Jste rádi za to, že je máte.

The Vampires Curse ( New FanFiction )

31. prosince 2010 v 11:30 | © Aslien
ONLINE-TVD.BLOG.CZ

The Vampire Curse  [ Upíří prokletí ]


Victoria Gilbert je blonďatá a hlavně krásná. Kluk Matt je nejlepší fotbalový hráč, dokud nepřijde kluk jehož minulost i přítomnost jěště není odhalená. Victoria s nejlepší kamarádkou Meredith, Bonnie i Caroline tvoří partu dívek, okouzlujících celou školu. Victoria se bude chtít vzdát všeho, svého kluka, nejlepších kamarádek i dobrých výsledků jen proto, aby poznala nového a tajemného kluka. Oplatí se jí to však?


Hlavní postavy Victoria Gilbert, Meredith Peterson, Bonnie Bennet,
                        Stefan Salvatore, Damon Salvatore . . .

POTM - January

30. prosince 2010 v 3:50 | © Aslien
Fotka pro měsíc Leden.
ONLINE-TVD.BLOG.CZ

DON'T COPY !

Layout 03

30. prosince 2010 v 3:41 | © Aslien
imagebam.com


  Number: 03
  Designer: Wiwi
  From: December 28, 2010
  To: ?


  Satisfaction: 100%

My first animation

30. prosince 2010 v 3:31 | © Aslien
Na svět vyrostla moje první animace, dávám ji na blog, stane se Animací do menu. Prosím tuhle nekopírovat. Děkuji.
ONLINE-TVD.BLOG.CZ

Damon and his shower scene with nice girl

29. prosince 2010 v 0:42 | © Aslien |  NEWS
V Ianově rozhovoru byl dotaz jak trávil jeho narozeniny a jeho odpovědí bylo " Trávil jsem je s dívkou ve sprše. " Byli jsme hrozně zvědaví kdo to je, ale ani teď nemám přesné zdání o tom kdo je tou dívkou. Fotka je příliš nekvalitní na to, abychom poznali od jaké něžné pohlaví se jedná. Všichni si přáli, aby to byla Elena nebo Nina ( Myslím Nina jako reálně ). Možná někteří z Vás poznají kdo je na fotce, ale já si rozhodně myslím, že Elena to není. A Katherine asi už vůbec ne. Fotka je o hodně větší v celém článku.