5. Kapitola

4. prosince 2010 v 22:53 | © Aslien

ONLINE-TVD.BLOG.CZ
5. KAPITOLA -  DRUHÉ KOLO? 
Opřela jsem se o vrchní zábradlí, neměla jsem můj oblíbený župan zavázaný, takže mi šlo vidět moje svůdné pyžamo. Vlasy jsem měla tak rozzuřeně rozcuchané, oči se mi o něco zaostřovaly a uši poslouchaly. Slyšela jsem Isobeliin smích, byl takový nucený, až po nějaké chvíli jsem poznala s kým vlastně mluví. I když vím, že můžu používat svou rychlost tak i přesto jsem šla normální schůzí po schodech, doslova jsem nesla své tělo, když si mě Isobel všimla, položila okamžitě můj telefon a jen tak zlehka se na mě podívala. Já jsem jenom stála s mým vražedným pohledem, jednou rukou v bok a tou druhou rukou spuštěnou dolů. Mé dlouhé a opálené nohy byly s normálním postavení. Isobel chtěla něco pronést, ale to jsem jí nedovolila, vlepila jsem jí takovou facku, upadla na zem a zavřela oči. Kopla jsem do ní, vzala si svůj telefon a odešla do kuchyně. Vytáhla jsem si z lednice krev v sáčku, sice jí moc nemusím, ale alespoň něco. Slyšela jsem jak Isobel vstává a jde směrem ke mě do kuchyně. Z lednice si vytáhla poslední sáček s krví otevřela trochu ústa a sála a sála. Mé oči udělaly lehký oblouček a mé nohy bez mého svolení šly do mého pokoje v Isobeliném domě. Pohodila jsem prázdný sáček na postel. Vytáhla jsem si s mé tašky dřevěný kolík a šla znovu dolů. V kuchyni bylo slyšet Isobelino dýchání, vešla jsem za ní do kuchyně.


Postavila jsem se před ní, viděla jsem její hrůzu v očích. Zvedla hlavu od kolíku a vyvalila oči, a z jejích úst vyšlo " Katheri " nedořekla ani mé jméno. " Mlč huso, proč jsi mluvila s Masonem? " řekla jsem mým znechuceným hlasem. " Volal Ti, aby Ti řekl, že Tě miluje a hledá měsíční kámen, ale ty jsi spala a nebrala to. " třepal se jí hlas, nechtěla ukončit svůj život. " Isobel, vážně si myslíš, že jsem až tak blbá? " položila jsem kolík na linku, a vzala nůž, který ležel hned vedle, zadobla jsem jí ho do břicha. Ona se pomalu skácela na zem a já přitom dodala " Příště nech moje věci na pokoji, Isobel tohle je pouze varování, příště skončíš tvrdá jako kámen, s žilami na obličeji a dřevěným kolíkem v břiše. "

Odešla jsem nahoru se převlékat. Oblékla jsem si tmavé rifle, koženou bundu a vytáhla kozačky. Postavila se před zrcadlo, namalovala si oči, učesala mé nádherně husté vlasy. Podívala jsem se z okna, padaly kapky deště. Podívala jsem se znovu na sebe do zrcadla a viděla jsem třpytit můj náhrdelník na krku. Vzala jsem ruku a stiskla ho pevně v pěsti. Uvolnila jsem se. Vydala jsem se po schodech dolů, zabouchla za sebou dveře a odešla. Měla jsem namířeno ke Caroline, a taky jsem tam. Stála jsem v jejím pokoji a ona jen rychle vyletěla ze své postele a s jejím vystrašeným hlasem řekla " Eleno? Je pozdě, co chceš? " Podívala jsem se na ní a vzdychla jsem. " Katherine? " Řekla už mnohem vystrašeněji. " Správně Caroline, ale jak to, že až na druhý pokus? Měla bys sis dát do pořádku paměť a jména. " Sedla jsem si na její postel, podívala se na ní, ale ona pořád stála v tom jejím koutě, asi se jí tam líbilo. Co já vím. " K věci Caroline, je Ti jasný tvůj úkol? " usmála jsem se. " Katherine, proč je musím rozdělit, zrovna já? " vzdychla si. " Elena je moje kamarádka. Ona je vlastně moje nejlepší kamarádka a se Stefanem jí to tolik sluší. Jsou šťastní. " Úsměv mi oplatila. 
" Caroline ty asi nejsi úplně v pořádku, že? " vstala jsem a při mé chůzi k ní do rohu jsem řekla s povytaženým obočím a staženými ústy " Tohle je můj plán, a někdo jako ty mi ho kazit rozhodně nebude, rozumněla's? Jenom žádný krásný páreček, který se jenom cukruje! Dělej vypadni už máš snad práci ne? Neměla by jsi teď být v Grillu s těma dvou? Dělej a vypadni! Okamžitě! " Ta holka snad pokoušela mé nervy. Málem jsem ji zakroutila krkem. V průběhu deseti sekund jsem byla pryč.

Dnes mám zase zkažený den. Nevěděla jsem co mám dělat a koho provokovat. Stefan není doma,
je s Elenou a tou ukňouranou blondýnkou. Nikdo mě nenapadl, Mason hledá měsíční kámen. Ale někdo by tu přece jen byl, Damon je určitě doma. Přišla jsem před jeho dům, postavila tak jako dnes ráno, když jsem mluvila s Isobel. Já jsem jenom stála s mým pohledem, jednou rukou v bok a tou druhou rukou spuštěnou dolů. Mé dlouhé nohy byly s normálním postavení. Damon si mě všimnul. Vyletěl za mnou ven jako nějaký jestřáb. " Co tu chceš? " Řekl vražedným hlasem. Podívala jsem se na něj jen znuděně a řekla " Taky Tě zdravím, Damone " vrazila jsem do něj, a bez jakéhokoliv pozvání jsem šla dovnitř. Damon mě následoval, nebyl moc nadšený, ale já ano.
Stmívalo se. Sedla jsem si na gauč a věděla jsem co teď přijde. " Proboha kde's byla, hledal jsem Tě po tak dlouhou dobu. Myslel jsem si, že jsi jiná." stáhla jsem obočí a směšně ze sebe jen tak vydala
" Dal ses na moudra Damone? " Přišel ke mě blíž a podíval se mi na rty, jeho teplé rty se ke mě znovu a zase vracely. Líbali jsme se tak žhavě. Postupně ze sebe servávali oblečení až jsme byli oba ve spodních prádlech. Převalovali jsme se jeden na druhého. Líbali a muchlovali jsme se na zemi. Při tom mě zastavil při líbaní, převalil mě záda k zemi, podíval se mi do očí a řekl " Počkej, musím něco vědět. Miluješ mě? Pokud ano, můžem spolu odjet a konečně Stefana nechat, to on přece pořád chce. " sundala jsem jeho ruce z mých, zakoulela oči a v klidu řekla " Vždycky to byl a bude Stefan, Damone. " Jeho šíleně krásné oči se na mě podívali, on ztvrdnul, přivřel oči vzal si
jeho oblečení a rychle zmizel. Pořád jsem na sobě měla spodní prádlo. Sklopila jsem oči. Hledala jsem své věci, ale marně našla jsem jen boty a kalhoty. Mé tričko byl zničené. Bundu jsem nikde neviděla.

Oblékla jsem si boty a kalhoty, při tom se otevřely dveře a v nich se objevil Stefan. Podívala jsem se na něj a usmála se, přitom řekla nahlas " Druhé kolo? " Nechápavě se na mě podíval a řekl 
" Viděl jsem Damona. Katherine co proboha chceš. " Jeho nudný hlas mě dostal. " Musíš to přece vědět Stefane, musíš to cítit. Vrátila jsem se pro tebe Stefane, nechápeš to? " Byla jsem jen v mém spodním prádle a riflích, on se mi podíval na hrudník a řekl " Katherine, ty's nikdy nebyla a taky nebudeš zamilovaná. Myslíš jen na sebe ty sobecká mrcho. " Řekl to bez úplné lítosti, pouze do mě strčil a odešel do svého pokoje. Napadl mě pocit vzteku, zařvala jsem po něm " Stefane toho dle budeš litovat. Hlavně toho bude litovat Elena. " na schodech směrem do pokoje na mě zamířil oči a vycenil zuby. Usmála jsem se na něj a řekla " Taky Tě miluju. " Směrem ke dveřích jsem se dívala do země. 

Doma jsem si sedla na gauč a poslala Isobel pro nějakou krev. Nikam už se mi nechtělo, vzala jsem si pouze svůj župan a přiložila si polštář na nohy, které jsem pokrčila. Hypnotizovala jsem svůj telefon, který ležel na stole a čekala jsem až se Mason ozve a zlepší mi mou náladu. Pořád a pořád nic. Otevřely se dveře a Isobel přinesla plno sáčků s krví. Jednu mi přitom přihrála na gauč. Když jsem krev sála, představovala jsem si, že vysávám krev z Eleny. Představovala jsem si její křik, Stefana s Damonem jak se mě snaží zastavit. Elenu kácicí se k zemi. Představovala jsem si jak jsem zvítězila. Při mém myšlení mě vyrušilo zvonění mého telefonu. Na displeji se objevilo volá Mason. Byla jsem tak ráda, že ho uslyším, ale doufala jsem, že pouze s dobrými zprávami. Zvedla jsem telefon " Masone? Máš ho? " můj hlas byl tak nedočkavý. " Katherine? Přijď na naše místo v jedenáct. " Rozumněla jsem tomu dobře? Nese mi opravdu dobré zprávy? Měla jsem jěště dvě hodiny čas, šla jsem se vyhřát do vany. Dnes byla venku zima. Ve vaně jsem si hrála s bublinkami a věděla jsem, že dnešek skončí dobře, víc než to. Vylezla jsem asi po hodině z vany ven, česala jsem si mé nádherné vlasy, a oblékla se. Isobel nebyla doma, to bylo divné, večer nikam nechodí.

Běžela jsem k našemu místu. Naše místo bylo u starého sídla Lockwodů. Mason už tam byl. Seděl v jeho autě. Otevřela jsem dveře a sedla si, on mě políbil a ukázal mi měsíční kámen, konečně jsem ho viděla po 145 letech. Chtěla jsem si měsíční kámen vzít, ale Mason mi naznačil, že u něj bude ve vetším bezpečí. Ano je to pravda. Políbila jsem ho tak hluboce a byla jsem radostí bez sebe. Konečně ten pes udělal to co měl. Pomilovali jsme se v autě, dnes to bylo dlouhé, dnes se mi chtělo. Zasloužil si to.

Po milování jsem se začala oblékat, v autě se opravdu hrozně obléká. Nechala jsem se zavést až domů. Když jsme dorazili, políbila jsem Masona jěště jednou a dlouze. Odjel, a když jsem vešla dovnitř domu, čekalo mě na gauči nemilé překvapení. 

To be continued !                                   
Don't copy!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B♥nnie B♥nnie | Web | 5. prosince 2010 v 11:13 | Reagovat

hezky :) musism si to precist od zacatku ... ja sem upne nadrzena z toho traileru :D pac to bude jako mazec :) ja proste miluju stefa s kat a damona s elenou ♥♥

2 Wiwi ~ ISOMERHALDER-FAN Wiwi ~ ISOMERHALDER-FAN | Web | 5. prosince 2010 v 13:40 | Reagovat

Úžasný ♥ Baštim tvou povídku :P :)

3 Lamia Le Morte Lamia Le Morte | Web | 5. prosince 2010 v 13:40 | Reagovat

Woow!!!
No že váháš!! Strašně ráda, hned si tě přidám, jo?? ;) :D

4 Nikusha Nikusha | Web | 5. prosince 2010 v 15:16 | Reagovat

ahoj aff, možem sa spýtať, tú obálku na poviedku si robila ty??...lebo je vážne coolová:D

5 MilSs* MilSs* | Web | 5. prosince 2010 v 15:18 | Reagovat

Opět nádherný díl... už se dším na další =)

6 MilSs* MilSs* | Web | 5. prosince 2010 v 16:20 | Reagovat

A kdy si mě přidáš do těch elite? =)

7 hannah-montana-twilight hannah-montana-twilight | Web | 5. prosince 2010 v 16:42 | Reagovat

jů.. no už se těším na další

8 MilSs* MilSs* | Web | 5. prosince 2010 v 17:02 | Reagovat

Jojo.. určitě .. nikam nespěchám =)

9 MilSs* MilSs* | Web | 5. prosince 2010 v 17:05 | Reagovat

A nechceš jít na icq? =)

10 Cathie.KAT Cathie.KAT | Web | 5. prosince 2010 v 17:57 | Reagovat

jsem nedočkavá,kdy bude další díl :D

11 >>Damie a Katie<<...píše Damie >>Damie a Katie<<...píše Damie | Web | 5. prosince 2010 v 18:56 | Reagovat

Ty jo já musím ješte prečíst díl predtím,jsem na to zabudla =/ ..Kruci xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama