Lovers of Katherine

2. prosince 2010 v 21:05 | © Aslien |  NEWS

ONLINE-TVD.BLOG.CZ
Láska je hloupost,máme pocit,že jsme na vrcholu světa.Láska nám dává pocit nepřemožitelnosti. Kvůli lásce děláme hlouposti. Dělá  nás všechny slepé.Nic na světě se nevyrovná tomu strávit čas s osobou kterou milujeme. Tento pojem lásky vedl některé muže k smrti.

Je dlouhý seznam lidí,kteří milovali Katherine. Všichni byli stateční a byli ochotni zemřít pro ni. Pro lásku. A to láska je nakonec vedla k smrti.

Trevor
Trevor miloval Katherine kolem roku 1490.Pomohl Katherine utéct od Klause.Když někoho miluje měli byste udělat cokoliv proto,aby ste ho(ji) ochránili. Trevor byl ochoten žít věčně na útěku-pokud by to znamenalo zůstat s Katherine. Trevor byl Katherine zmanipulován a musel utéct a schovávat se 500 let před Klausem. Jeho život stejně nakonec skončil,když mu Eliáš utrhl hlavu.Pokud by Trevor nemiloval Katherine,nezradil by Klause(původního upíra) Trevor by nemusel utíkat 500 let a byl by pořád naživu.

Stefan a Damon
Byl rok 1864. Katherine přišla do Mystic Falls. Opravdu se líbila bratrům Salvatorům. Katherine tvrdí,že nikdy nemilovala Damona,to Stefan je ten koho opravdu miluje. Ale na tom nezáleží.Kath erine byla sobecká a manipulativní. Stefan a Damon riskovalo své životy,aby zachránili Katherine. Chtěla zfilmovat svojí vlastní smrt,aby unikla minulosti. Stefan a Damon umřeli pro lásku a museli žít se zlomeným srdcem 145 let.

Mason
Masonův příběh je asi nejsmutnější ze všech. Katherine ho využívala jako psa. Katherine předstírala lásku k němu,proto aby dostala co chtěla. Nejhorší je,že ho chtěla předat Klausovi jako oběť. V jeho poslední chvíli života Mason Damonovi říkal,že Katherine miluje. On neobviňoval Katherine z vlkodlačího prokletí. Masonovi Damon vytrhl srdce z těla.

Všichni tito muži udělali všechno pro jejich lásku Katherine,ale ona měla strach jen o své přežití. To bylo zdůvodnění všeho co ona v životě udělala.

I am so sorry, but I don't know, whose is this banner.

Thanks for this amazing information  MisS°N°.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama