Special present for Wiwi, because she is my angel

31. prosince 2010 v 22:30 | © Aslien
ONLINE-TVD.BLOG.CZ
Drahá Wiwi
Začnu tímhle, zapsala jsem se u tebe a požádala o spřátelení, přijala jsi. Zeptala jsem se Tě s velkou prosbou o design, přijala jsi. Když jsi mi dělala design a my si spolu dopisovaly, děsila jsem se jak ten design bude vypadat, neděsila jsem se na tím jak ho uděláš, ale na tím, jaké světlé barvy použiješ, přesně si pamatuju, když jsi mi napsala " Se světlýma barvama mi to jde líp. " Potom jsi mi, ale vyrazila dech. Byl tak nádherný. Později jsi mi začala pomáhat s více věcma. Jsem hrozný trouba a divím se, že jsi to nezabalila. Máš pevné nervy. S Tebou se dá psát o čemkoliv. Opravdu o čemkoliv. Sdílíme spolu i reálný život. Povídá se mi s Tebou líp, než s mými reálnými kamarády. Hrozně jsi mi moc pomohla. Stala jsem se Wardrobe umělkyně. A ze skupiny Normal Affilates jsme se staly Sister Site. Páni. Dotáhly jsme to spolu daleko, vzájemně se nakopáváme, kvůli Tobě jsem přečetla celý druhý díl Souboj, o pár minut později jsem začala číst Zášť. Já brečela u knížky Wiw, jen u mše a vzájemného pohřbu Eleny, nevím jak přežiju teda ten konec. Jsi pro mě talentovaný člověk a máš v sobě nadání, jsi pro tou nejlepší blogovou kamarádkou, kterou jsem kdy potkalam vlastně takhle jsem to z nikým přes blog nedotáhla. Měla's na mě pevné úsilý, ale i sdílení. Wiwi my toho máme spolu hodně společného, hodně jsi mi vysvětlila a pomohla, dělám pro mě opravdu maximum. S tím čím se pro mě nadřeš by se na mě ostatní sprominutím vysrali. Děkuji za to, že jsem Tě poznala, nikdy nebudu litovat, že jsem Ti napsala do affilates a už vůbec nebudu litovat toho, že jsme se staly Sister Site. Děkuji za vše.

• Přes grafiku jsem hrozná a taky děkuju mé druhé Sister Site za to, že mi udělala tenhle obrázek, o který jsem požádala.

Mám ty nejlepší Sister Sites pod sluncem.
Aslien
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wiwi ~ ISOMERHALDER-FAN Wiwi ~ ISOMERHALDER-FAN | Web | 31. prosince 2010 v 22:48 | Reagovat

Ježiši zlato! ♥ Jsi moc hodná,až se divím,co to tu píšeš,a v jednom máš pravdu,mám nervy,ale jen na tebe a na nikoho jinýho ♥ Ty věci ohledně toho,že jsem tvou nejlepší blogovou kamarádkou apod.,to si myslím i já o tobě ♥ A že mám talent? Možná tak maličký,já nemám nějaký talent,já jen udělám na záhlaví splátaninu toho,co mi přijde pod ruku,jen tam strkám jeden obrázek,jeden efekt za druhým,nemyslí si,že je talent tam narvat několik obrázků. Mám tě moc ráda ♥ A promiň za ty paka :D

2 Lia Lia | Web | 1. ledna 2011 v 14:15 | Reagovat

mile :)

3 >>Vampire´s girls<<..píše Damie >>Vampire´s girls<<..píše Damie | Web | 1. ledna 2011 v 18:00 | Reagovat

Je to od tebe moc hezké :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama