Thank You for Year 2010

31. prosince 2010 v 23:15 | © Aslien
Blog byl založen 27. Září letošního roku 2010. Překročil hranici skoro 6000 návštěvníků. Není to dlouho, co jsem začala psát povídku Katherine's obsession, která zklidila velký úspěch, za který jsem ráda. Poznala jsem Nejúžasnější Sister Sites. Z mých Affilates mám radost, některé zbožňuju, ale na některé mám nervy. I přesto to všechno jsem ráda, že tento blog mám, protože je snad nejdýl, který mi vydržel s takovým zaměřením. Občas se zde vyspovídám a je mi lépe. Chystám druhou povídku, na kterou se prý těšíte. Pravidelně mě většina z Vás obíhá a za to jsem ráda, někteří se i pořádnně vyjádří a já poznám, kdo si to opravdu četl. Já většinu z vašich blogů navštěvuji několikrát denně, a i je ráda obíhám.

Vy mě taky? Obíháte mě rádi? Nebo je to jenom pouze vaše povinnost, aby jste si udrželi návštěvnost? Čtete opravdu mé články a píšete komentáře? Objevuju i takové affilates, které si skoro ani nepřečtou nadpis a píšou k tomu něco, co k tomu vůbec nepatří. Vím, kteří jsou opravdoví čtenáři mé povídky a taky vím, kteří si to ani nepřečtou a z povinnosti tam napíši je to fakt super. Vím, kdo to přesně je. Taky vím, kteří mě vůbec nenavštěvují. I tyhle nepříjemnosti jsou součásti tohodle poděkování. Taky už vím, co od koho čekat. Než, aby si třeba někdo přečetl článek o rekonstukci, tak prostě si přečte jen nadpis a napíše je to tady skvělý, a někdo se rozepíše a delší články mi jsou více u srdce než ty, ze kterých hned poznám jak to četl. Například moji galerii ocenilo asi pět lidí.

I přes tohle všechno Vám chci poděkovat, alespoň těm, kteří tenhle blog mají rádi - či ho, alespoň navštěvují. Děkuji Vám všem za krásnou návštěvnost i komentáře. Za různé pochvaly a dárky. Doufám, že se jěště příští rok i takhle sejdeme. Máme toho hodně společného.

S láskou k Vám Aslien

Toto je součást silvestrovského programu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wiwi ~ ISOMERHALDER-FAN Wiwi ~ ISOMERHALDER-FAN | Web | 31. prosince 2010 v 23:21 | Reagovat

Já sem chodím každý den,a články ?
Mám být upřímná? Čtu a komentuju jen ty,co mě podle nadpisu zaujmou. Když vidím první článek,na který ani nejsem zvědavá,jdu na další,radši čtu články,které mě zaujmou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama