Leden 2011

Top 50 Most Searched Celebrities on TeenVogue.com

31. ledna 2011 v 16:05 | © Aslien |  Nina - Charts
Podle mě bych žebříček udělala úplně jinak.

01. Justin Bieber
02. Emma Watson
03. Miley Cyrus
04. Selena Gomez
05. Kristen Stewart
06. Taylor Swift
07. Taylor Lautner
08. Lauren Conrad
09. Logan Lerman
10. Demi Lovato
11. Lea Michele
12. Vanessa Hudgens
13. Taylor Momsen
14. Alexa Chung
15. Leighton Meester
16. Victoria Justice
17. Zac Efron
18. Blake Lively
19. Dakota Fanning
20. Robert Pattinson
21. Ke$ha
22. Emma Roberts
23. Karlie Kloss
24. Joe Jonas
25. Liam Hemsworth
26. Nina Dobrev

Kapitola 2.

30. ledna 2011 v 15:00 | © Aslien
KAPITOLA 2. - VLČÍ HNÍZDO
V mém pokoji stála dřevěná bedna a na ní deník. Starý deník. Právě teď mi nedošlo, čí je to deník a co dělá v mém pokoji. Vzala jsem ho do ruky a otevřela. Na titulní straně stálo Scott Faterwood 1886. To je ten muž, který roztrhal a umučil mého bratra. Listola jsem v deníku a hledala infromace o tom jak ho zabil. Po několika stránkách nudného deníku jsem našla něco o mě Stála tam a byla tak krásná. Vypadala jako útočící šelma, její vlasy se nadzvedávaly při každém jemném pohybu. Je bohyně. Smála jsem. Proč mi ho Faterwood donesl? Byl v mém pokoji? Četla jsem dál a narazila na ten osudový den. Dnes je 17. Listopadu 1886 je ten den. Musím ho zabít. Ohrožuje celé město. Je to zrůda. Živí se lidmi, které máme rádi. Umučím ho k smrti. Bylo to zajímavé, četla jsem dál. Je mrtev. Zasypal jsem jej sporýšem a pálil mu tělo. Propichoval jsem mu ruce i nohy. Také břicho. Trpěl a byl mučen, ale zasloužil si to. Proměnil jsem se ve vlka a kousal jej. Do rozkousaných ran jsem mu je jěště rozpálil sporýšem. Nakonec jsem mu probodl srdce dřevěným kolíkem. Nemohl jsem se jí dívat do očí. Ale udělal bych to klidně znova. Vzal jsem svou rodinu, pro bezpečnost do Ameriky, kde zůstáváme. Koupili jsme si dům u jezera. Mí potomci v něm budou žít dále.

Synopsis 2x15

30. ledna 2011 v 11:58 | © Aslien
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan vypráví Eleně o temných časech v jeho historii a překvapující osobě, jejíž vliv všechno změnil. Po získání pravdy od Luka se Jonas snaží vše objasnit Bonnie a Jeremymu. Damon se snaží chytit Elijaha. Pořádá pro něj s Jennou, Alaricem a Andie večírek, ale v poslední chvíli přichází informace, která mění Damonovi plány v chaos.

Synopsis 2x14

30. ledna 2011 v 11:57 | © Aslien
TAJEMSTVÍ A LŽI - Stefan (Paul Wesley) a Elena (Nina Dobrev) jedou pryč s nadějí, že si užijí romantický víkend v Gilbertově domě u jezera, ale neuvědomují si, že je někdo pronásleduje. Jenna (Sara Canning) si začíná dělat starosti, že k ní Alaric (Matt Davis) není upřímný. Jules (hostující hvězda Michaela McManus) vysvětluje Tylerovi (Michael Trevino) důležitost prokletí slunce a měsíce, ale vynechá jeden důležitý detail. Damon (Ian Somerhalder) se snaží promluvit si s Elijahem (hostující hvězda Daniel Gillies), ale ten mu žádné tajemství neprozradí. S pomocí Caroline (Candice Accola) a Jeremyho (Steven R. McQueen), Bonnie (Katerina Graham) předstírá usmíření, aby z Luky (guest star Bryton James) dostala novou šokující informaci. Nakonec, Tyler nabízí Mattovi (Zach Roerig) nějakou rado, co se týče vztahů.

Synopsis 2x13

30. ledna 2011 v 11:56 | © Aslien
VOLBY STRAN - Návrat Johnathana Gilberta (hostující hvězda David Anders) do Mystic Falls přinese nešťastné překvapení pro Elenu, Jennu a Damona. Caroline uvědomí Stefana o její konverzaci s Tylerem a Stefan se snaží co nejlépe informovat zmateného Tylera. Jeremy utěšuje Bonnie po znepokojujícím rozhovoru s Jonasem (hostující hvězda Randy Goodwin). Když si Jules (hostující hvězda Michaela McManus) vezme rukojmí, situace rychle přejde do násilné konfrontace.

Synopsis 2x12

30. ledna 2011 v 11:55 | © Aslien
Stefan a Alaric zkouší najít Isobel, aby se jí zeptali na Klause, ale je to k ničemu. Elena a Rose mají upřímný rozhovor, mluví o jejích citech k oběma bratrům (Stefan, Damon). Damon se snaží zlomit vlkodlačí prokletí a zachránit tak Rose, zatímco ona bolestivě umírá a je hrozbou pro každého ve městě. Některé nové skutečnosti o Jules, které se dostanou na povrch, činí, že z ní má každý trochu strach. Caroline je nejistá ohledně jejích citů k Tylerovi a chce mu být pro nějakou dobu pouze dobrým přítelem. Vše se změní, když někdo zemře.


5. Kapitola

26. ledna 2011 v 16:13 | © Aslien
5. KAPITOLA - JEHLOVÉ RANKY
Dívala jsem se mu přímo do očí. Měl je tak temné a tak rozzuřené. Bála jsem se čím dál, tím víc. Šel z něj strach. Chtěla jsem začít křičet, ale když jsem se snažila sebevíc otevřít ústa, zavrčel. Nemohla jsem pochopit, co se to sním vůbec stalo. Byl tak jiný. Když paže, které mě držely, povolily, snažila jsem se utéct. V mém marném a snaživém běhu, mě předběhl. Byl hrozně rychlý. Jeho obličej byl jěště více rozzuřený než předtím. Co to vlastně hraje za hru? Na kočku a myš? On je, ale ten lovec. Trhala jsem sebou, aby mě pustil. Jenomže nepustil. Jeho obrovské doslova tesáky mi přejížděly po krku. Najednou jsem ucítila nátlak a ostrost. Kousnul mě. Jeho zuby se mi zaryly do krku. Přesněji krční tepny. Vysával mě, moji krev. Ale proč? Bolest začala ustupovat a jeho paže začaly povolovat. V této chvíli jsem vůbec nemyslela na to, že jsem přišla o bratra. A dostala mladší sestru. Když už mě vůbec nedržel, měl pusu od krve a oči zatemněné. Neváhala jsem a rozutíkala jsem se. Běžela pořád dál, ale on najednou zmizel. Nikde nebyl. Vlastně jsem se vůbec neotáčela. Když jsem byla u domu, neměla jsem klíče od hlavních dveří, ale věděla jsem, že zadní dveře zamykáme jenom na noc. Jsou otevřené. Když jsem stála zády ke stěně, rychle jsem dýchala a pomalu se uklidňovala. Pro tentokrát jsem ty zadní dveře zamkla. Vyběhla jsem nahoru tak rychle jako by za mnou někdo byl. Ale nebyl.

Kevin Wiliamson: No gay for now

26. ledna 2011 v 16:03 | © Aslien |  NEWS
ONLINE-TVD.BLOG.CZ
Zatím žádný homosexuál

Kevin Wiliamson prozradil, že by rád přinesl do seriálu někoho, koho nepřitahuje opačné pohlaví, ale naopak. Avšak nebude to v této sérii. Podle jeho slov by se mohl objevit Carolinin otec, o kterém již bylo zmíněno, že je homosexuál a vedle toho je i jedním těch, co by mohly nadělat velké nepořádky s upíry v Mystic Falls. Pravděpodobně se objeví v 3. sérii.The names of two more episodes

26. ledna 2011 v 15:50 | © Aslien |  NEWS
ONLINE-TVD.BLOG.CZ
Objevily se názvy dalších dvou epizod, které uvidíme 17. a 24. února. Jelikož už jsme tady s těmito díly za polovinou chystáme se skoro ke konci druhé série. Byla zmíňka, že v šestnáctém dílu by se měl konečně objevit hrůzunosící Klaus. Julia Plece jěště nemá vybráno, takže možná očekávaný Klaus přijde o něco později. 
2×15 - The Dinner Party
2×16 - The House Guest