Březen 2011

Behind the scenes / 1. + 2. series

26. března 2011 v 12:09
Do galerie přidány fotky z natáčení jak 1. tak 2. série.

Season 1 → BTS → 1x02 - "Night of the Comet"
Season 1 → BTS → 1x04 - "Family Ties"
Season 1 → BTS → 1x09 - "History Repeating"
Season 1 → BTS → 1.10 - "The Turning Point"
Season 1 → BTS → 1.12 - "Unpleasantville"
Season 1 → BTS → 1.19 - "Miss Mystic Falls"
Season 1 → BTS → 1.22 - "Founder's Day"
Season 2 → BTS → 2.02 "Brave New Worl"
Season 2 → BTS → 2.05 - "Kill or Be Killed"
Season 2 → BTS → 2.07 - "Masquerade"
Season 2 → BTS → 2.16 - "The House Guest"
Season 2 → BTS → 2.18 "The Last Dance"TV Guide Magazine / Behind The Scenes

26. března 2011 v 11:45 VIDEOS
Nové video z focení pro magazín TVGuide. Ve videu můžete vidět pohled do zákulisí focení s komentářem Niny Dobrev ( Eleny ) a Candice Accoly ( Caroline ) . Jednu fotku z photoshootu Niny je již v galerii, fotky Candice nemůžu najít. Video najdete pod perexem
Photoshoot → Nina Dobrev → J O'Dell

2x18. THE LAST DANCE / Synopsis

24. března 2011 v 18:06
TANEC S NEPŘÍTELEM - Na střední škole se koná tématický ples "1960s Decade Dance". K Eleně přicházejí znepokojující zprávy o Klausovi prostřednictvím neobvyklého zdroje. Bonni se snaží uklidnit Jeremyho, protože má strach o Elenu a chce ji pomoct, Jeremy žádá Stefana o radu. Matt pozve Caroline na ples. Damon a Alaric se připravují na Klause a očekávají, že se brzy objeví. Damon přichází na nový akční plán, který je opravdu šokující a nikomu se nezamlouvá.
Epizodu režiroval: John Behring a napsal ji Michael Narducci.

( můj překlad, občas trochu krkolomný, ale to základní se tam dozvíte )

The Flecking Awards - WInners

23. března 2011 v 17:49 NEWS
Od začátku března můžete hlasovat v několika kategoriích a takhle to dopadla u Vampire Diaries ...


Sexiest Vampire - Nejvíc sexy upír
1 ) Robert Pattinson (Twilight)
2 ) Ian Somerhalder (The Vampire Diaries)
3 ) Harry Judd (Nowhere Left To Run)
Sexiest Male - Nejvíc sexy muž
1 ) Robert Pattinson
2 ) Ian Somerhalder
3 ) Joe Jonas

Most Stylish Male -Nejelegantnější muž
1 ) Robert Pattinson
2 ) Joe Jonas
3 ) Ian Somerhalder

Best Actor TV - Nejlepší televizní herec
1 ) Ian Somerhalder (The Vampire Diaries)
2 ) Chris Colfer (Glee)
3 ) Jensen Ackles (Supernatural)

Best Actress TV - Nejlepší televizní herečka
1 ) Nina Dobrev (The Vampire Diaries)
2 ) Miley Cyrus (Hannah Montana Forever)
3 ) Selena Gomez (Wizards of Waverly Place)

Best TV Show - Nejlepší televizní show
1 ) The Vampire Diaries
2 ) Hannah Montana Forever
3 ) Glee

Candice Accola & Michael Trevino at C2E2 /19.3/

21. března 2011 v 18:24 INTERVIEWS
Včera se pořádala menší akce, kde Michael Trevino a Candice Accola odpovídali na otázky ohledně Vampire Diaries. Akce se konala v Chicagu a z akce pochází spoustu videií, které si můžete pustit pod perexem


Ian, Nina, and Paul Interviews / NEWS

21. března 2011 v 18:05 INTERVIEWS
Zadejte text nebo adresu webu nebo přeložte dokument.
Poslech
Fonetický přepis
Nejnovější rozhovry s hlavními herci seriál: Ian, Nina a Paul - mluví o Vampire Diaries, jejich postávách, řeknou pár spoilerů o sociální sítí Twitter a další ! Videa najdete pod perexem.

Nová postava - Greta Martin

21. března 2011 v 17:20 NEWS
Ve VD míříme k finále a tak všichni očekáváme příchod Klause, kterého bude hrát Joseph Morgan, ale Klus nepřijde sám. Po jeho boku je Greta Martin - dcera Dr. Martina a sestra Luka. Gretaa pravděpodobněě nebude ráda, když zjistí, že její otec a bratr zemřeli v rukou upíru z Mystic Falls. Gretu si zahraje Lisa Tucker, kterou můžete znát z americké verze Superstar - American Idol ( Season 5 ). Nyní je Lisa 21-letá zpěvačka/herečka. Na chvilku se objevila v seriálu OC.
Přesun blogu na ISomerhalder-Fan.blog.cz

15. března 2011 v 10:00 | © Aslien

Zdravím naposledy na tomto blogu.
Ano, myslela jsem si, že mi tenhle blog vydrží déle, ale nevydržel. Je mi to opravdu líto, ale nekončím, jenom se přesouvám k Wiwi. Nikdy bych tomu nevěřila, ale ano jdu k ní. Bude to lepší, díky tomu, že vlastně tam budeme dvě a já budu mít čas i na můj nový blog o Grey's Anatomy, o kterém jsem dlouho snila, ale až teďkom jsem se rozhodla, že ho opravdu založím. U THe Vampire Diaries zůstanu akorát u Wiwi, kde máme pravidlo, žádný šéf. S Blondie jsem se tak nějak spálila, protože toho tady moc nepřidala až na ty omluvy. Já ji ale chápu. No možná, že ne. Jo. Vím, že s Wiwi se dobře poznáme, ikdyž ne osobně, ale jsme prostě dobrá dvojka. Takže do pár dní tady se tehnle blog změní ve přesměrovací informaci. Taky teďkom pracuju na tom novém blogu o Grey's Anatomy. Také si chci sebou vzít k Wiwi nějaké affilates, které Wiwi v seznamu jěště nemá. Také si chci vzít sebou affilates na svůj nový blog. Toho koho si tam chci vzít ať už k Wiwi nebo na blog o Grey's Anatomy obdrží komentář. Také dnes oběhnu naposledy Online-TVDové affilates a napíšu jim komentář o tomhle přesunování. Bylo mi tady s Váma fajn. Teď mě najde na www.ISomerhalder-Fan.blog.cz nebo na www.ABC-GreysAnatomy.blog.cz ( Tenhle blog byl teprve včera založen )
AFFILATES, SE KTERÝMA IS-F JĚŠTĚ NENÍ SPŘÁTELEN A CHCI SI JE VZÍT SEBOU, POKUD BUDOU SOUHLASIT.
Pll-and-Hellcats.blog.cz
Glee-Daily.blog.cz
Lenny94.blog.cz
IHeartVampires.ic.cz
Tyhle bych si chtěla vzít sebou určitě, ostatní sluníčka Wiwi má. Ty které ne a nenapsala jsem je tady buď jsem se přehlídla, nebo jste mě nenavštívili.

Michaela McManus talks about her character in Vampire Diaries

14. března 2011 v 16:15 | © Aslien |  NEWS

Q: Jak jste se původně zapojila do Vampire Diaries?

A: No, vyzkoušela jsem to buď koncem září nebo začátkem října, a původně jsem chtěla roli Rose. Je to trochu legrační.

A: Je to zajímávé, protože když jsem dostala svou roli, hned v prvním díle jsem Rose zabila. *Smích*. Ale je to legrační, protože mě role Rose velmi přitahovala. Ale samozřejmě vše se děje z nějakého důvodu - alespoň v to věřím. A hraní Jules bylo jako výbuch. Myslím, že to byla ta pravá role pro mě.

Q: Byla jste fanoušek seriálu ještě před tím než jste dostala roli?
A: Ano! Vlastně jsem byla. Je to něco ojedinělé, když se to opravdu stane, když jste vlastně viděli každý díl, takže jsem byla opravdu šťastná. Byla jsem velmi dobře obeznámena s postavami a příběhem, takže bylo snadné po tom rovnou skočit "dovnitř".

Q: A samozřejmě je tu ten velký trend s upíry. Táhlo vás to vždy k nadpřirozenu, nebo jste ve Vampire Diaries skončila náhodou?
A: Ne tak docela, ale vím, že upíři teď hodně letí. Nesledovala jsem Twilight ságu nebo něco podobného. Ale když byl můj přítel, Paul Wesley (Stefan) obsazen do seriálu, chtěla jsem ho vidět a byla jsem pouze zvědavá, okamžitě jsem se do toho seriálu nasála. Takže si myslím, že je to legrační, protože to opravdu dokazuje, proč je to teď velký trend.
» Source picture: ISomerhalder-Fan.blog.cz

Nina Talks About Katherine, Elena and Playing Them Both

14. března 2011 v 15:10 | © Aslien
Q: Když sis poprvé vyzkoušela na konkurzu roli Eleny, zkoušela sis i Katherine, nebo to bylo překvapení, že budeš hrát dvojroli?
A:Když jsem si to poprvé vyzkoušela, opravdu tvrdě jsem pracovala se skříženými prsty, abych získala kousek Eleny. Netušila jsem, že budu hrát také Katherine. Až mnohem později byla Katherine zahrnuta do skriptu přes "vzpomínkové scény" a já jsem zjistila, že jsem jak Elena, tak Katherine. Vneslo to tak sázky a změny, byla to příležitost, hrát právě dvojroli, jednu hodnou holku a druhou zlou. Je to hodně konfliktivní výjev.

Q: Jsi tak skvělá v obou rolích. Jak jsi přistoupila k těmto rolím? Co vede každá postava?
A: Není to vždycky tak snadné, ale udržuje mě to zaneprázdněnou a v dobré náladě. Oblečení, doplňky, vlasy a všechny ty zdánlivě povrchní věci, mi pomohly k přechodu a přijmout, co v dané scéně jsem. Například když nosím Conversky, mohu se dostat do Eleny, ale pokud mám na sobě boty s vysokými podpatky, vím, že to je Katherine a pomáhá mi to. Myslím, že motivace obou postav je velmi odlišná. Elenu nezajímá nijak extra móda, kdežto Katherine tím v zásadě žije. Elena se stará o své přátele a rodinu, Katherine jde jen o ni samotnou.