Ian and Paul for Major Changes

23. května 2011 v 15:49 | Tess* |  INTERVIEWS
Source - vampirediaries.sk
Ian Somerhalder (Damon) a Paul Wesley (Stefan) v rozhovoru pro PopWrap prozradili, že jejich postavy čekají ve třetí sérii obrovské změny!

Uvidíme hodně ze "zlého Stefana"! Znamená to, že si Damon a Stefan vymění své pozice?
"Budu hrát Damona a on bude hrát Stefana a doufáme, že si nikdo nic nevšimne," vtipkuje Paul. "Paula to nadchlo, protože se z něj znovu stane hnusný padouch," říká Ian. "Amen, užívám si, když jsem špatný .. Je to zábava! "
A co Ian? Jak nese to, že ztratí titul TOHO zlého? "Já nejsem až tak nadšený.Doufám, že Damon nebude takový sentimentální, jako Stefan." " To tedy bude a já si konečně užiju trochu zábavy .. Stefan - dotoho - uvolni se, "okamžitě doplnil Paul.

A jak se toto všechno dotkne Eleny, kterou hraje Nina Dobrev? Bude mít nyní více možností. Stefana uvidí v úplně jiném světle a Damon bude ten dobrý bratr, bude jí vždy po ruce a stráví spolu zřejmě hodně času.Stane se něco mezi ní a Damonem během zachraňování Stefana? Zůstane věrná své lásce? Nina se zamyslela .."Myslím, že to bude zcela nová show. Když jsme začínali, Stefan byl ten dobrý a Damon byl zas hnusný podrazák.Všechno se změnilo, Stefan je s Klausem a Elena neví, co dělat. Ve třetí sérii to bude jiné než doposud ..Osvěžující! Není dobré, když se v seriálu opakuje stejný vzor. Myslím, že Kevin [Williamson] a Julie [Plec] našli způsob, jak to udržet ČERSTVÉ. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama