Kayla Ewell interview for TVLine

19. května 2011 v 16:31 | Tess* |  INTERVIEWS
Ve čtvrtek v noci byla finální episoda CW Vampire Diaries označená za šokující (a vítejte!!) Vrácení oblíbené herečky Kayly Ewell. V exkluzivním rozhovoru pro Q & A s TVLine, hvězda odhaluje důvod, proč si původně myslela, že je Vicki je zpět a zvažuje potenciální plány na třetí sezónu, a další.

TVLINE | Bylo to hezké, že tě opět vidím zpět ve Vampire Diaries! Jak se cítíš po svém velkém návratu?
Bylo to nádherné překvapení, když mě mohli vrátit do další episody. Miluju Atlantu, tak to bylo fajn být zpátky ve městě. [Ve čtvrtek večer] Měli jsme večírek během finále. Malese [Jow, která hraje Annu] a já jsme se objevily na obrazovce, všichni křičeli a tleskali - to byla legrace, že každý moment na vnitřní show byl sdílený společně.


TVLINE | Julie Plec mi řekla, že Vicki a Anna byly výnosy v myslích spisovatelů celou sezónu. Kdy jste se dozvěděl, a kolik oznámení bylo učiněno o tom, že jdete zpět do Mystic Falls?
Skutečně to nebyla žádná velká pozornost. Vtipný příběh je to, že jsem o tom mluvila s manažery a agenty, kteří mi volali zrovna na Apríla. Myslela jsem, že je to ten nejkrutější žert, který na mě vůbec kdo hrál, ale skočilo to tak, že se to vážně stalo a bylo to to nejlepší.

TVLINE | Jaká byla vaše reakce na čtení finálního skriptu?
Bylo to šílené, že si vezmete scénář a přečtěte si ho. Byl jsem šokována, jako jsou všichni diváci.

TVLINE | Jak jste přistoupila k hraní Viki tentokrát? To byla taková tajemná scéna, a ty dostaly malou znalost toho, co přesně se děje.
Rozhodně mi trvalo uvědomit si, co chci dělat. Měla jsem spoustu různých možností ve své hlavě, a ta, pro kterou jsem se nakonec rozhodla je, že bych jen tak ráda počkala a uviděla, jestli přijde pravda nebo ne. [smích] Jedna z věcí, která dělá naši práci jako herečky, je zábava a že jsme schopni prozkoumat a vytvořit něco z ničeho - což je v podstatě to, co jsme museli udělat. Bylo to náročné, ale zábavné zároveň.

TVLINE | Vím, že obsazení je vám blízké, a ty jsi stále tak moc součástí toho, takže jaké byly jejich reakce, když jsi se vrátila do města?
Oni vlastně na mě vletěli ven. Mám čas na trávení s každým. Právě jsme se sešli a jako skupina, šli na večeři na roztomilé místo v Atlantě - Bocce Ball court. Jsou opravdoví, protože když jsme přišla do města, tak se všichni shromáždili. Byla jsem zpátky po "nepracující" chvíli jen na návštěvě a to oni jsou více než práce a přátelé - je to rodina.

TVLINE | Toto by mohla být zřejmá otázka, ale jste přesvědčená, že to povede k většímu vystoupení příští sezónu?
Samozřejmě jsem. Pokud by mě někdy někdo požádal, abych šla zpátky, udělal bych to po podruhé. Miluji postavu Vicki , doufám, že mě chtějí zpátky. Ale to je to, co dělá show tak velkou, nikdy nevíme, co se bude dít.

TVLINE | Do té doby, co bude dál? Jakékoliv létní projekty?
Ano! Je tu film Hallmark názvem Keeping up s Randallovi, vyjde 19. července. Je to opravdu roztomilý malý film, který jsem udělaal s Marion Ross z Happy Days, a hraji módní návrhářku LA. Chcete-li abych byla upřímná, jsem opravdu zvyklá hrát darebáka a špatnou "drogovou" holku, takže to byl přepínač nahoru pro mě. [Smích]
Source:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama