New Information about Finale Episode

12. května 2011 v 20:52 | Tess* |  NEWS
HollywoodLife.com se povídali s některými herci a zjistili velmi zajímavé spoilery před poslední epizodou druhé série. Opravdu Damon zemře na kousnutí vlkodlakem? Odpustí mu Elena všechno, co udělal? Kde se poděl Klaus? Čtěte dále ..
Kat Graham (Bonnie) slibuje, že dostaneme odpovědi na všechny tyto otázky a také varuje, že se máme připravit na to, že tato epizoda nás zničí. A ještě jedna věc: Rozhodně jsme Elijah neviděli naposled!

"Uvidíte ho ve finále! slibuje Daniel Gillis (Elijah), ale bohužel nemůže říct, ať se již zmíněné "těla" jeho sourozenců vrátí jako upíři. Na tuto otázku prostě nemohl odpovědět: "Zatím to nevíme."
Vraťme se ale k Bonnie, prodloužené promo nám ukázalo zakrvácenou Bonnie, která prosí o pomoc - a Katerina Graham (Bonnie) potvrzuje, že Bonnie je opravdu ve vážném nebezpečí.
"Prosí o něco, co nedokáže udělat sama. Pokud Bonnie dokáže zabít Klause na úkor svého života, tak to bude něco opravdu velké, kvůli čemu potřebuje víc pomoci. "Všechny postavy se budou soustřeďovat na otázku: Jak, pokud to vůbec možné, zachráníme Damona?
"Pokud si Damon řekne, že nechce pomoc, nemyslím, že Bonnie bude váhat nad jeho rozhodnutím!"
Znamená to, že Bonnie se nakonec bude s Damonem hádat, místo aby ho zachránila?

Thanx vampirediaries.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama