Září 2011

Back in Time - 1. Kapitola ~ What Happend

30. září 2011 v 8:00 | Wikiss
Dostala jsem nápad na novou povídku a tady je. Je to povídka s pohledu Kate Bellové (oc postava, která vystupuje už v mé předešlé povídce). Pokud budete chtít o Kate vědět něco víc, jednoduše se zeptejte. Nejspíš to nebude ani potřeba, protože vše, co budete potřebovat vědět, se dozvíte během čtení :). První kapitola je právě spíše taková seznamovací, aby vás uvedla do děje, a trochu jste se zorientovali.
Přeju příjemné počtení a budu ráda za komentáře.

"Tati! Kde mám to zelený tričko?" vykoukla jsem z pokoje a zakřičela směrem ke kuchyni, kde si zrovna ohříval večeři. Kterou jsem mu vlastnoručně uvařila, jen tak mimochodem. Nedočkala jsem se však žádné odpovědi, tak jsem se nakonec rozhodla vzít si něco jiného. Po cestě ze schodů jsem se málem přerazila. Od teď už vím, že oblékat si triko a běhat ze schodů není zrovna nejideálnější kombinace.
"Tati, až někde narazíš na moje zelené triko, hoď mi ho prosím do pokoje," vzala jsem si jablko a s chutí se do něj zakousla.
"Ale já jsem na něj už narazil, mělo na sobě batoh a říkalo něco o Mexiku," zavtipkoval.
"Haha," zasmála jsem se ironicky a přisedla si k jídelnímu stolu. Hodiny na stěně ukazovali teprve pět, takže mám ještě hodinu čas, než se pro mě staví Elena. Moje nejlepší kamarádka, kdyby vás to zajímalo.
"Zkusila ses podívat do té hromady oblečení v obýváku na křesle, nebo v koupelně?"
"Dobře, přiznávám! V poslední době jsem byla trochu nepořádná." Táta se zatvářil přinejmenším pobaveně. "No dobře, tak hodně nepořádná!" opravila jsem se. Trochu jsem o sebe začala dbát a trvá dlouho, než si vyberu oblečení, ve kterém mi to aspoň trochu sluší, takže se dá očekávat, že se všude bude povalovat.
"Není se čemu divit, když se snažím vypadat dobře a nemám pořádně co na sebe…" postěžovala jsem si.
"Problémy s chlapci?" Oh bože, tak na tuhle otázku ještě nejsem připravená. A v nejbližších …asi tak padesáti letech ani nebudu. Problémy s chlapci, panebože. Jak ho vůbec napadlo se mě na to zeptat? V jednu chvíli mluvíme o oblečení, a v té druhé, se mě vyptává na kluky… To se radši svěřím Damonovi, než tátovi! No dobře, tomu debilovi rozhodně ne, to bych musela být zfetovaná, opilá a na pokraji smrti. Ne, ani v tomhle případě bych nebyla ochotná probírat cokoli s Damonem.

3x03 The End of The Affair

30. září 2011 v 0:00 | Tess* |  SEASON THREE
BOUŘLIVÁ 20. LÉTA - Klaus (Joseph Morgan) a Stefan (Paul Wesley) přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setkává s upírkou (hostující hvězda Claire Holt), která o něj ve skutečnosti nikdy nepřestala mít zájem, který měla už před desítky let. Ve flashbacku v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole jeho minulosti. Potom, co Damon (Ian Somerhalder) dostane od nečekaného zdroje tip, kde je Stefan a Klaus, on a Elena (Nina Dobrev) jdou po jejich stopách. V Mystic Falls má Tyler (Michael Trevino) obavy o Caroline (Candice Accola), a tak se obrací pro pomoc k šerifce Forbesové (Marguerite MacIntyre).


Synopsis • 3x06

29. září 2011 v 20:23 | Tess* |  SYNOPIS - 3
VÍTEJTE ZPĚT, MATURANTI - První den maturitního ročníku se Elena (Nina Dobrev), Caroline (Candice Accola), Bonnie (Kat Graham) a Matt ( Zach Roreig) stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco se zdá, že Tyler (Michael Trevino) si všeho užívá až moc. Damon (Ian Somerhalder) je otrávený novým hostem v domě a všichni jsou překvapeni příchodem nového studenta do Alaricovi dějěpisné třídy. Matt žádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že dělá příšernou chybu. Mezitím, Stefan (Paul Wesley) pokračuje v konání nejnovějších úkolů od Klause (Joseph Morgan, kterého v této epizodě neuvidíme).
Děkuji ninadobrev-4fans.blog.cz :))

Project Pink Day October 2nd ,Nina Dobrev will be there!

29. září 2011 v 19:25 | Tess* |  Nina - News
Nina se v neděli 2. října objeví na Project Pink Day. Tato akce se bude konat v obchodě PUMA na Union Square v New Yorku. Cílem je podpořit boj proti rakovině.

'The Vampire Diaries' 'End of the Affair': Five reasons to watch the 1920s extravaganza

29. září 2011 v 19:08 | Tess* |  NEWS
1. Konečne se dozvíme, proč si Klaus vybral právě Stefana.
Je to velice specifický důvod, proč je Stefan nyní Klausovým společníkem a když se vrátíme do roku 1920, zjistíme, co Klause na Stefanovi tolik zaujalo. Doufáme, že Paul Wesley poslal autorům květiny za to, s čím se v této epizodě mohl potýkat.

2. Damon a Elena společně v posteli.
Zklidněte své hormony, všichni jsou oblečení. Ale stane se to, nicméně krátce. Damon v této epizodě také vypustí pár z jeho nejlepších hlášek vůbec. A uvidíme také nějaké skvělé konverzace mezi ním a Klausem.

3. Nějaké nové tváře .. a také pár starých.
Uvidíme postavy, které jsme ve 3. sérii ještě neviděli, ale co je důležitější, setkáme se s úplně novými postavami, které budou mít klíčovou roli v Klausově a Stefanově misi. Jedna z těch, se kterými jsme už byli seznámeni je Rebeca - a už se nemůžeme dočkat až uvidíte tu chemii, které je mezi ní a Stefanem.

4. V tomto seriálu šperky nikdy nejsou jenom šperky.
Kouzelné prsteny, kouzelné náramky ... Začínáme věřit, že Mattovi hodinky dokáží přeměnit lidi v jednorožce, pokud je správný vítr. Sporýšový náhrdelník, který pro Elenu tak moc znamená, ukázal, že je mnohem důležitější, než jsme si mysleli. Když vám v Mystic Falls dá váš přítel dárek, měli by jste očekávat, že je plný tajemství.

5. Caroline vám zlomí srdce .. v dobrém slova smyslu.
Candicina práce na této epizodě je její nejlepší vůbec - ANO nejlepší. V kanceláři CW jsme slyšeli víc než jedno popotáhnutí u nejedné z jejích scén. Jak už jsme viděli v traileru - její otec se jí chystá "napravit". Nemůžeme prozradit, jestli se mu to povede nebo ne, ale s jistotou víme, že jeho činy jsou pro sledování neskutečně bolestivé.
Source: ninadobrev-4fans.blog.cz

Interview Girls.Life.com

29. září 2011 v 18:29 | Tess*
V nedávné době se v časopisu Girls Life objevil krátký rozhovor s Ninou. Nina mluví o zdraví, józe, mluví i o PUMA Project Pink, ve kterém je zapojená. Určitě si rozhovor přečtěte :))

Jaký je Váš oblíbený způsob, jak se postarat o dobrou formu?
Jógou nebo sporty jako volejbal, wakeboarding a plavání. To je můj tip. Musím zůstat aktivní abych vypadala dobře nejen fyzicky, pomáhá to ale také mému stavu mysli.

Jaké zdravé potraviny doporučujete?
Koupila jsme si nový mixér. Takže budu dělat koktejly s ovocem nebo zeleninou. Ve skutečnosti tam dám to, co je po ruce - špenát, mrkev, řepu, zázvor, celer, jablka nebo jahody.

Máte nějaké antistresové tipy pro naše čtenáře?
Jóga je můj lék na stres. V mém novém domově mám místnost pro jógu. Mám tam svíčky, rohože, obřího Buddhu a opravdu velké, starožitné zrcadlo vedle zdi (abych mohla sledovat můj postup při cvičení).

Slyšeli jsme, že se snažíte zvýšit vědomí o rakovině prsu.
Jsem velmi nadšená, že jsem součástí projektu PUMA's Project Pink. 100% ze zisků z prodeje předmětů ze sbírky PUMA Project Pink jde na pomoc proti rakovině prsu. Jsem opravdu ráda, že jsem součástí tohoto projektu.

Past Layout » 007 » Lexie

29. září 2011 v 18:05 | Tess* |  Past Layouts
Tak áno :D Je tu po dlouhé době novej layout! :D Já upřímně musím říct, že jsem s ním hóódně spokojená♥ Je to zas něco jiného a ty fotky z Emmy jsou úžasné!♥

Number: 07
Designer: Lexie
From: 29.9.2011
To: ?.?.2011
View: Here

Satisfaction: 90%

Joseph Morgan on E

29. září 2011 v 17:40 | Tess* |  VIDEOS


Will Mason return?

29. září 2011 v 13:46 | Tess* |  NEWS
Strýc Mason Lockwood nakonec možná nebude odpočívat v pokoji.
Herec Taylor Kinney, který ho ztvárňuje se objevil v Atlantě, kde se seriál natáčí. (Je těžké udržet vaši návštěvu v Atlantě v tajnosti, když chodíte s Lady Gagou). Byli spolu přistiženi na hře Braves a Michael Trevino (Tyler), jeho seriálový synovec, již několikrát psal na Twitter o jeho návštěvě s Lady Gagou v Atlantě.
Naše zdroje nám prozradili, že Taylor tvrdě pracuje na Hallowenské epizodě, která bude odvysílána 27. září. Říká se, že strýc Mason nebude jediná známá tvář, která bude strašit v Mystic Falls, takže se očekává, že některé mrtvé oblíbené postavy se vrátí také.
Zeptali jsme se na to i Julie Plec (výkonná prodcentka), která se pokoušela dělat drahoty: "Víte, je těžké udržet tyto věci v tajnosti, když chodí s největší popstar na planetě, takže vše co řeknu je to, že je v Atlantě."
Pokud by šlo o nějaké další duchy, kteří se mohou vrátit zpět, tak snad teta Jenna? Julie nás ujistila, že návrat mrtvých nekončí Annou a Vicki.