Prosinec 2011

Diary Lucy*

31. prosince 2011 v 16:10 | Lucy*
Ahojky promiňte že jsem tady zase nebyla ale neměla jsem čas. No rozhodla jsem se že se tomuto blogu budu plně věnovat. Chtěla bych vyhodnotit kontrolu Affs která měla být vyhodnocena již před měsícem:). No dnes by měla být Silvestrovská Párty ale nejsou tu Tess * ani Lexi takže nevím zda bude. No soutěže jsou již připraveny tak jejich možná budu zveřejňovat:).

Nina Dobrev - Blend

31. prosince 2011 v 15:50 | Lucy* |  OTHER
Udělala jsem blend s Ninou Dobrev. Docela se mi líbí.

10 Things About 3x10 - The New Deal

29. prosince 2011 v 15:19 | Tess* |  NEWS
1. Bonnie - První osobou, kterou uvidíme v této epizodě bude právě Bonnie. V první polovině 3. série jsme ji moc neviděli, takže je hezké, mít ji zpět. Opět obsadí místo Eleniných nejbližších přátel. Bohužel, po těch pár minutách se už tak často dále neobjevuje, ale je to pěkný start.

2. Běh - V této epizodě si jde Elena ven zaběhat. Ale proč šla ven sama, když na ni ze všech stran v Mystic Falls číhá nebezpečí?

3. Vlasy - Buď jsme si zvykli na Damonovi delší vlasy, nebo se dal ostříhat. Damon se už tak nepodobá Joyce DeWitta.

4. Jeremy a Tyler - Konečně jsou zase psolu v lese a flirtování na jednu - dvě scény opět žije. Matt se bude cítit vynechán. Jeremy někde v polovině udělá něco pořádně hloupého.

5. A když už mluvíme o Tylerovi ... - Ostatní, zvláště Elena ho nutí se postavit proti jeho momentální situaci a oddanosti ke Klausovi. (Bohužel, Caroline zatím neuvidíme).

6. Damon je vždy úžasný, když se naštve - Asi to není nutné vysvětlovat, že? A i přesto, když si stěžuje, když musí udělat nšco nepříjemného, pomůže těm ostatním. Tato postava se stává opravdu vykoupenou a to se nám líbí. A zda to Stefanovi vadí nebo ne, Damonovi záleží na Eleně a proto nedává pozor jen na sebe, ale i na ostatní.

Gallery Update #7

29. prosince 2011 v 15:03 | Tess* |  Gallery Update
Mám zde jeden nový scan, který se objevil a to z lednového čísla časopisu Girlfriend. Nina je zde na titulní straně.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Nina Dobrev » Magazine Scans » 2012 » Girlfriend - January (2012) [1x]

Potom zde mám další dva scany, které se objevily v prosincovém čísle US Weekly. Na těch scanech je tam něco o špercích, co měla Nina na sobě :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Nina Dobrev » Magazine Scans » 2011 » US Weekly - December (2011) [2x]

The most popular celebrity site on teenvogue.com

28. prosince 2011 v 18:44 | Tess* |  Nina - News
Stránka TeenVogue.com vytvořila žebříček nejvyhledávanějších osobností na svých internetových stránkách. Nina s eumístila na krásném 4. místě :)

1. Selena Gomez
2. Emma Watson
3. Justin Bieber
4. Nina Dobrev
5. Logan Lerman
6. Blake Lively
7. Kristen Stewart
8. Miley Cyrus
9. Taylor Swift
10. Elle Fanning

The most talented actresses of the younger generation

28. prosince 2011 v 18:35 | Tess* |  Nina - News
Stránka bopandtigerbeat.com sestavil žebříček 20 nejvíce talentovaných hereček své generace. Samozřejmě v takovémto žebříčku nemůže chybět ani naše Nina. Umístila se na 7. místě a předběhla tak hvězdy jako Kristen Stewart, Lea Michele nebo třeba Ashley Benson. Zde máte kompletní seznam:

1. Emma Stone
2. Lucy Hale
3. Emma Watson
4. Naya Rivera
5. Selena Gomez
6. Ashley Greene
7. Nina Dobrev
8. Olivia Wilde
9. Phoebe Tonkin
10. Ashley Benson
11. Victoria Justice
12. Kristen Stewart
13. Leighton Meester
14. Mila Kunis
15. Alexandra Chando
16. Lea Michele
17. Shay Mithell
18. Blake Lively
19. Lily Collins
20. Bella Thorne

The 30 Best Dressed Stars Of 2011: Vote For Your Favorite Now!

27. prosince 2011 v 16:26 | Tess* |  Nina - Charts
Na stránce thefablife.com se objevila nová anketa a to, o nejlépe oblékanou hvězdu v roce 2011. Samozřejmě zde můžeme hlasovat i pro naši Ninu. Je tam strašně velký výběr hvěžd a na plné čáře se slušně velkým náskokem vede Anne Hathaway a hned za ní Kristen Stewart. Nina je zatím na zadních místech.

HLASUJTE ZDE


We Wish You A Merry Christmas!

24. prosince 2011 v 0:00 | Tess*
We wish you a merry Christmas, we wish you a merry Christmas, we wish you a merry Christmas and Happy New Year!
Ano, my, adminky tohoto blogu - Tess*, Lexie & Lucy* Vám přejeme co nejkrásnější prožití letošních vánočních svátků. Přejeme Vám hodně štěstí, zdraví, ať dostanete to, co si přejete. Vánoce jsou svátky klidu a pohody, tak nezapomeňte odpočívat, aby jste nabrali sil do dalšího, nového roku 2012 :)

- Teď o svátcích zde nebude nějaká velká aktivita. Chápejte to prosím :)♥
PPS: Teto obrázek není moji výroby, byl obsahem jednoho png vánočního setu, který jsme si stáhla :)

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE VÁM VŠEM!


Synopsis • 3x11

22. prosince 2011 v 13:01 | Tess* |  SYNOPIS - 3
NAROZENINY A LOUČENÍ - I když Caroline nemá náladu slavit její 18. narozeniny, Elena, Bonnie a Matt ji překvapí malou oslavou na neobvyklém místě. Damon a Stefan se neumějí dohodnout, jak zvádnout Klause a bezohledný Stefan se rozhodne vyzkoušet jeho teorii tím, že se všechno stane extrémně nebezpečné. Bonnie je znepokojená, když ji Elena řekne o Jeremyho nových plánech. Na setkání Zakladatelů Alaric zase jednou narazí na doktorku Fellovou, která je uprostřed hádky s jejím bývalým přítelem, soudním lékařem (hraje jej David Colin Smith). Tyler odmítne Klausův nejnovější požadavek a je překvapen, když Klaus vypadá, že přijal jeho rozhodnutí.


New Christmas Photos

21. prosince 2011 v 18:44 | Tess* |  Nina - News
Nina na svůj twitter přidala dvě fotky. Na první je vánoční strom a vedle něj strom. K této fotce napsala: Venku je zima, ale díky rozdělanému ohni v krbu je nám teplo. Posloucháme vánoční koledy a posloucháme a také zdobíme již můj druhý stromeček v tomto roce.
Na druhé fotce je perníková chaloupka, ke které Nina napsala: A právě jsem postavila moji první perníkovou chaloupku. S pomocí. Nemůže být nic víc vánočního, než je tohle.