Únor 2012

New Poster for episode 3x16 "1912"

29. února 2012 v 16:39 | Tess* |  Gallery Update
Objevil se plakát k 16. epizodě - "1912", které se dočkáme již 15. března! Na plakátě je Damon a nová postava, která se v tomto díle objeví vůbec poprvé - upírka Sage.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vampire Diaries » Posters » Season 3 » Poster for Season 3 [7+1NEW]

20th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards

29. února 2012 v 16:18 | Tess* |  Gallery Update
Objevila se tato naprosto dokonalá fotka, na které je Nina na párty Eltona Johna. Musím podotknout, že je zde naprosto překrásná♥ Dávám vám ji sem pěkně ve velkém :)
Miscellanceous » Twitter Photo » 20th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards [1x]

Elton John Oscar Party 2012 Best Dressed

29. února 2012 v 14:10 | Tess* |  Nina - Charts
Stránka hollywoodlife.com zveřejnila anketu - Nejhezčí šaty na Elton John Oskar Party 2012. V této anketě můžeme hlasovat i pro naši Ninu :) Nina Dobrev se drží těsně za Miley Cyrus, takže hlasujte pro Ninu! Nina má 44,62% hlasů, Miley 44,7%, takže vidíme, že je to velmi vyrovnané :) Hlasovat můžete kolikrát chcete, není to nijak omezené.

HLASUJTE ZDE


+ Objevilo se jedno video, ve kterém je Nina & Ian vs. Miley & Liam jako Best Couple Oskar 2012 (Nejlepší pár). Video naleznete pod perexem.Joseph Morgan on MTV's 10 on Top

29. února 2012 v 13:58 | Tess* |  VIDEOS
Objevilo se video, ve kterém je Joseph Morgan (Klaus), provádí nás po bytě Klause. Takže si můžeme podrobněji prohlédnout všechny místnosti :)

New BTS Photo - 3x19

29. února 2012 v 13:47 | Tess* |  Gallery Update
Objevila se jedna nová fotka z natáčení 19. dílu - "Heart of Darkness". Fotka je v mizerné kvalitě :D Je tam nějaký chlap (nedokážu poznat, jestli ej to někdo z obsazení TVD) a za ním vidíme Ninu, kteoru jsem poznala podle jejich vlasů :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vampire Diaries » Behind The Scene » Season 3 » 3x19 Heart of Darkness [1+1NEW]

Joseph Morgan - Interview #1

28. února 2012 v 16:45 | Tess* |  INTERVIEWS
Myslíte si, že Klaus časem bude něco cítit k Eleně, jako ostatní postavy v Mystic Falls?
Myslím si, že je to možné. Celý seriál se točí kolem ní, tak by mě opravdu zajímalo, jestli tam bude i něco takového. Vím, že Klaus chce, aby byla v bezpečí, kvůli její krvi, díky které může vytvořit další hybridy, takže jistá možnost tam je. Myslím, že to není nemožné, ale určitě je tam pár překážek. Nejsem si jistý, jestli by mu ona své city opětovala. Kvůli němu si prošla různými nepříjemnými zážitky, takže by musela být opravdu hodně schovívavá, aby mu to všechno odpustila. V některých okamžicích jsem to zahrál tak, aby v jeho očích byla vidět touha, aby to bylo zajímavější.

Můžete často ovlivňovat postavu Klause?
Ano. Scénáristi tohoto seriálu jsou velkorysí. Samozřejmě, platí určité hranice, a proto bych si nikdy nedovolil říct: "Tato scéna se mi nelíbí, nemůžejme tam dát scénu, ve které by se stalo ...", vždy si ale naše názory vyslechnou. Jsem pro tuto postavu důležitější víc, než cokoliv jiné. Lidé mi na Twitteru píší: "Nezabíjejte tuto postavu ...," já to nemůžu ovlivnit.

Co se vám nejvíce líbí na hraní hybrida?
Je to zajímavé. Bždy jsem byl fanouškem tohoto žánru. Hrát upíra je jedna věc, ale já se snažím hrát někoho, kdo je na světě už 1000 let. Stejně má v sobě i vlastnosti zvířete, je to takový mix. Není agresivní, ale v jeho povaze je i něco ze zdvořilého upíra. Zkombinovat všechny tyto vlastnosti do jedné nadpřirozené bytosti, tak, aby lidé věřili že je reálný, je opravdu komické. Stále se snažím zjistit pravdu od někoho jiného a učím se ji.
Existují i bojové scény, které nebyly odvysílány, chtěl jsem, aby jednal jako vlkodlak, takže ani na to nezapomínáme.

Spoiler #14

28. února 2012 v 15:53 | Tess* |  NEWS
Kdy se Katherine vrátí zpět do Mystic Falls?
Promiňte, fanoušci, kteří rádi vidí Ninu Dobrev hrát sexy upírku Katherine, aly bylo nám řečeno, že nejsou žádné plány přivést ji zpět do Mystic Falls v blízké době.

Nina Dobrev and Ian Somerhalder at After Party - Kiss

28. února 2012 v 15:31 | Tess* |  Nina - News
Objevily se informace, jak Nina strávila se svým přítelem Ianem Somerhalderem pondělní večer. Tentokrát se stránka wetpaint.com rozhodla sdílet to, co viděla ohledně tohoto páru na after party.

Nyní se zdá, že hvězdy Vampire Diaries - Nina Dobrev a Ian Somerhalder nemůžou mít ruce od sebe. Vzhledem k tomu, jak jsou oba atraktivní, je nemůžeme obviňovat!

Objevily se fotky páru z Oscar párty Eltona Johna, 26. února, kde byli fotografováni, jak se drží za ruce. Sdílení lásky relativně pokračovalo i na after party. Jak uvádí několik hostů, kteří byli na soukromém pozemku, Nina a Ian ignorovali všechny strany a byli "chyceni v sobě". V období po douškách šampaňského Möet & Chandon a koktejlích Veev, Ian si vzal od Niny četné polibky. Zdálo se, že ani jeden neodmítal, tito dva mají skutečnou lásku!20th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards (27th February)

28. února 2012 v 15:15 | Tess* |  Gallery Update
Jak jistě mnozí víte, v pondělí - 27. února se konalo prestižní předávání cen Oskarů. K této příležitosti Elton John uspořádala párty, na které se mimo jiné objevila i Nina s Ianem, dále pak z obsazení TVD Torrey DeVitto, Kat Graham, Paul Wesley.
Fotek je celkem dost. Nina byla překrásná. Strašně s emi líbí její šaty i její vlasy, které má spletené do takového culíku :)
imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com