Březen 2012

DISCUSION ~ 3x18

31. března 2012 v 19:42 | Domča
Máte nejaký názor na epizódu "The Murder Of One" (3x18) ? Ak áno, podeľ sa o neho s nami. Napíš do komentára, čo sa ti na epizóde páčilo a čo nie :) Ak chceš vedieť môj názor, klikni na celý článok :)

Vote for Nina ~ maxim hot 100

30. března 2012 v 16:33 | Domča
Julie Plec pridala na svoj twitter tento príspevok:
Hlasujte TU za Ninu ako za najsexi ženu roku 2012. :)
Je to tam celkom divne spravené, takže aby vám tak dlho netrvalo násť Ninu - je to tretí stĺpec a jej meno je bližšie zo spodu ako z vrchu (zo spodu je 10.). Je pod Natalie Portman a nad Oliviou Munn... Tak dúfam, že ste to z môjho vysvetlenia pochopili :D

The Vampire Diaries ~ 3x19 Heart od Darkness - Promos

30. března 2012 v 15:55 | Tess* |  TVD PROMO

.:: ČTVRTEK 19. DUBNA ::.
Jeremy: Procestovali jste celou zemi, abyste mi řekli o mrtvém upírovi?
Damon: Ten upír je nepodstatný, ale ano.
Jeremy: Rose je tady.
Damon: Tady?
Rose: Řekni Damonovi, že držím prsty jemu a Eleně.
Elena: Stefan si myslí, že k tobě něco cítím.
Damon: A cítíš?
Stefan: Nezáleží na tom, čím jsem si prošel, abych ji získal zpět. Na ničem z toho, pokud chová své city k někomu jinému.


Tracklist 3x18 The Murder of One

30. března 2012 v 15:48 | Tess* |  SOUNDTRACKS - 3
Sleigh Bells ~ Demons
Yeah Yeah Yeahs ~ Shame and Fortune
Alabama Shakes ~ On Your Way


Cassidy forTV Fantastic

29. března 2012 v 20:03 | Tess* |  INTERVIEWS
Sage v poslední epizodě šokovala Damona hned několikrát - nejprve se po jednom století jen tak zjeví a pak se otočí proti němu a vypálí městský most.
V další epizodě se ale Sage stane něco nečekaného. Cassidy Freeman (Sage) řekla:
"Sage čeká velké překvapení, které ji učitě změní život."
Cassidy pochopitelně nemohla prozradit více detailů, ale potvrdila, že se Sage tento týden potká s Finnem, také s jeho odmítavými sourozenci včetně Klause. Jaký problém mají tito Původní se Sage?
"Představte si přítelkyni vašeho bratra na střední škole. Až na to, že to není střední škola. Jste upír a žijete věčně. Klaus a Rebekah nepovažují Sage za dost dobrou ženu pro Finna. Chovají se k ní nepřátelsky, nerespektují ji."
Podle Cassidy, dějová linie Původních vyvrcholí ke konci epizody.
Jakou roli by Sage měla sehrát v jejich osudu? Zatím nevíme, zda tuto postavu uvidíme i v epizodě 3x19, ale Cassidy říká, že se do té doby pokusí bavit co nejvíce:
"Má 900 let. Přijímá věci takové, jaké jsou. Nemyslí si, že se něco v nejbližší době změní, takže se snaží užívat si život naplno."
A navíc nabídne Eleně možná pár rad ještě před tím, než odejde? Zeptali jsme se Cassidy, co by Sage mohla říct této zmatené teenagerce, která uvízla mezi dvěma bratry:
"Mohla by ji říct, aby se přes to přenesla. Jednoduše se přes to přenést a vlízt s nimi pod sprchu."

Nina ~ picture quote of the day #1

29. března 2012 v 18:55 | Domča |  Nina - Twitter
Nina v poslednom čase na svoj twitter pridáva "obrázky dňa" a sú vážne pekné, tak som sa rozhodla, že vám sem dám posledný, čo pridala :) Tu je:
Obrázok dňa...
aauMDbzu aauMDbzu aauMDbzu aauMDbzu

Domča

29. března 2012 v 16:19 | Domča |  NEWS
Ahojte :)
Takže - ja viem, že len včera nastúpila nová adminka, ale celé sa to skomplikovalo, takže od dnes budem Tess* s blogom pomáhať ja :). Neviem vlastne, čo by som mala napísať, pretože vám je určite jasné, aký je môj obľúbený serál (TVD), herečka (Nina) a herec (Ian)... čo je samozrejmé. Z toho je vám jasné, že som team Delena♥. Budem sa snažiť pridávať každý deň a dúfam, že mi to aj vyjde, ale mám aj vlastný blog, takže možno to niekedy nestihnem. Dnes už pridávať nemôžem, pretože musím upaľovať na tréning, ale inokedy to bude lepšie... Tak mi držte palce ;)


Synopsis • 3x19

29. března 2012 v 15:10 | Tess* |  SYNOPIS - 3
Tyler se vrací do Mystic Falls - Elena s Damonem společně vyrazí do Denveru, aby se ujistili, že je Jeremy v pořádku. Chtějí také vědět, jestli ejho speciální schopnosti mohou pomoci odhalit informaci o prastaré upíří linii, kterou potřebují. Nepotrvá jim dlouho zjistit, že se Jeremy schází s nesprávnými lidmi. Stefan s Klausem se uchýlí k brutalitě při hledání ztracené zbraně. Caroline je nadšená, že se Tyler vrátil zpět do města, Tyler brzy vytuší, že se děje něco mezi Caroline a Klausem. Matt má plné ruce práce, když se snaží zaměstnat Rebeku při organizování nadcházejícího plesu ve stylu 20. let.