Březen 2012

Spoiler #16

2. března 2012 v 17:52 | Tess* |  NEWS
Nelíbí se mi, jak to skončilo mezi Caroline a Klausem. Prosím, řekněte, že se usmíří a dají si pusu?
Bylo by příliš jednoduché říci přesně to, co chcete slyšet. Místo toho nabízí výkonná producentka Julie Plec tuto odpověď: " Klaus je pro Caroline určitě lákavou návnadou, ale ona tvrdí, že její srdce patří Tylerovi - a v 20. epizodě během školního tématického plesu se toto její tvrzení otestuje."

The Vampire Diaries ~ 3x17 Break On Through - Stills & BTS

2. března 2012 v 17:46 | Tess* |  Gallery Update
Objevily se nové fotky z 17. epizody - "Break On Through". Z těchto fotek jsem nadšená! Na několika můžeme vidět Sage, Meredith, Rebeku, Damona a na jedné, která mě nejvíce zaujala, je Elena v koupelně, ve které je spolu s pořezanou Meredith a v zrcadle jde vidět Stefan. Nemůžu se dočkat, až budeme vědět, co se tam stalo! Tato epizoda bude rozhodně stát za to! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vampire Diaries » Episode Stills » Season 3 » 3x17 Break On Through [13x]

Dále tu mám jednu fotku z natáčení právě této epizody. Fotka je černobílá a nic moc na ni nejde vidět :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vampire Diaries » Behind The Scene » Season 3 » 3x17 Break On Through [1x]

Synopsis • 3x17

2. března 2012 v 17:36 | Tess* |  SYNOPIS - 3
RODINNÁ HISTORIE - Století po jejich prvním setkání se Damon a Sage opět setkávají při oslavě obnovení Wicker Bridge. Damon je překvapen, když zjistí důvod jejího návratu je potěšen, když Sage vymyslí neobvyklou metodu, aby mu pomohla zjistit, co chce Rebekah. Abby prožívá těžké časy, dokud si zvyká na novou realitu, i když se ji Bonnie a Caroline snaží pomoci. Když Damon informuje Elenu o nejnovějším Stefanově boji, Elena se obrátí na Stefana, aby pomohl jejímu příteli v nouzi v naději, že to pomůže Stefanovi dostat se blíže k jeho lidskosti. Nakonec Damon objeví novou tajemnou zbraň a podělí se s touto novinkou se Stefanem.

Nina Dobrev maybe in new film "Junkyard Dog"

1. března 2012 v 17:30 | Tess* |  Nina - News
Podle stránky tracking-board.com by si Nina Dobrev i herec známý ze seriálu "American Horror Story" - Dylan McDermott zahrát v novém filmu "Junkyard Dog". Tato informace není potvrzená, jsou to jen zvěsti, které snad budou brzy doložené.

Entertainment Weekly by měl být zodpovědný za tento film. Scénář se zaměřuje na chaotický život v malém městě očima jednoho z obyvatel, kterého by mohla hrát Nina. Teď ale není nic potvrzené a obsazení není známé.

Děkuji isomerhalder-fan.blog.cz!

The Vampire Diaries nominated for Saturn Awards

1. března 2012 v 17:20 | Tess* |  NEWS
Byly vyhlášeny letošní nominace na cenu "Saturn Awards" a seriál The Vampire Diaries se opět ocitl na seznamu kandidátů, tentokrát v kategorii "Best Youth - Oriented Series On Television" (Nejlšpší mladě orientovaný seriál v televizi). Nominaci v této kategorii také získaly seriály Being Human, Doctor Who, The Nine Lives of Chloe King, The Secret Circle a Teen Wolf.

Tisková zpráva:
Letos si připomínáme 40. výročí Akademie, která byla založena v roce 1492 filmovým historikem dr. Donaldem A. Reedem. Snažil se uctít tento žánr zábavy, který je dost často prohlédnout v jiných takových ocenění.
Za ty roky Akademie rozšířila své žánry o další druhy televizní produkce, jako je akční, dobrodružná a komediální zábava. Televizní domácí zábava je také uznávaná.

Letošní ceny Saturn Awards se budou předávat během speciální ceremonie ve středu 20. června 2012 v Burbanku. Pro více informací o této Akademii a Saturn Awards navštivte tyto stránky.

Minulý rok byl seriál The Vampire Diaries nominován v kategorii "Best Network Series". Bohužel ho porazil seriál Fringe. Celý seznam loňských kandidátů a vítězů najdete zde.

Source the-vampire-diaries.org

Spoiler #15

1. března 2012 v 17:03 | Tess* |  NEWS
Carina MacKenzie ze Zap2It.com se s námi podělila o nové"taneční" informace.

Opět naděšel ten čas v roce! Střední škola v Mystic Falls se připravuje na další tématický večírek a tentokrát si připomeneme začátek třetí série. Už jsme viděli večírky ve stylu 50. a 60. let a nyní opět navštívíme Stefanova rozparovačské období, takže to bude večírek ve stylu 20. let.
Výkonná producentka Julie Plec psala na twitteru: "Přísahám, že jsem musela být v 20. letech skvělý zpěvák. Dělá mi to velkou radost." S odkazem na jazzovou píseň z 20. let "That Man", kterou nazpívala holandská zpěvačka Caro Emerald.
Tyto středoškolské zábavy jsou vždy skvělé ... ale samozřejmě, že vždy skončí smrtí a traumatem. Doufáme, že téma 20. léta opět spojí Stefana a Klause dohromady. A přinejmenším by Rebekah byla opět ve svém živlu.
A samozřejmě se budeme těšit na tanec Damona a Eleny. Je to už tradice.
Jen na připomenutí: 1x12 - Unpleasantville - tancovačka ve stylu 50. letech Damon a Stefan bojovali s upíry z hrobky, kteří chtěli zabít Elenu kvůli tomu, že vypadá jako Katherine. 2x18 - The Last Dance - tancovačka ve stylu 60. let, během které se všichni soustředili na Klause v Alaricově těle. Určitě si pamatujete na scénu plnou slz, kdy si Elena myslela, že Bonnie při konfrontaci s Klausem zemřela, ale vše zachránil Damon. Co asi vymysleli tantokrát?

Short interview with Nina Dobrev

1. března 2012 v 12:19 | Tess* |  INTERVIEWS
Nina Dobev poskytla v neděli na červeném koberci krátké interview pro Hollywood Crush.

Řekněte nám něco o Eleně a bratřích Salvatorových:
"Elena je mezi bratry Salvatorovými, ona vždy tak trochu byla mezi nimi, ale teď je roztrhaná na dva kusy, není zadaná ani jednomu, ani druhému.

O Eleně a Elijahovi:
"Neřekla by jsem, že jde o milostný zájem. Uvidíme, jak se to vyvine v budoucnu."

O Caroline a Klausovi:
"Začneme se dívat na jiné Klausovi stránky a vrstvy. Je to velmi emocionální osoba a začíná propadat kouzlu Caroline, chrání ji a je to velmi milé - nikdy jsem si nemyslela, že nadejde den, kdy Klaus bude mít pro někoho slabost."

O Oscarech:
"Toto je poprvé, kdy jsem se osobně zúčastnila předávání Oscarů, dosud jsem to jen sledovala v televizi, jako všichni ostatní. Je velmi rozdílné dostat tým lidí, kteří mi udělali vlasy a make-up, sledovat přímo Oscary a pak jít na Eltonovu párty a večeřet se skvělými lidmi, které miluji a obdivuji. Je to skvělé."

Season 3 - Finale Date

1. března 2012 v 8:18 | Tess* |  NEWS
10. květen - poznamenejte si toto datum do kalendářů, protože právě v tento den bude odvysíláno finále 3. série The Vampire Diaries.