Březen 2012

Katerina Graham - Put Your Graffiti On Me

28. března 2012 v 19:56 | Kik♥ |  NEWS
Včera se na netu objevil nový videoklip k písni Put your graffiti on me :)
Nina tento videoklip sdílela i na svém facebooku ;)

Spoiler #30

28. března 2012 v 16:33 | Tess* |  NEWS
Prosím, řekněte mi, že ve Vampire Diaries ještě existuje nějaká naděje pro Bonnie a Jeremyho!
Jeremyho opět uvidíme, bohužel to ale nevidíme s jeho vztahem s Bonnie velmi nadějně. Samotná Katerina Graham (Bonnie) nám to řekla, když jsme se ji zeptali , zda fandí tomuto vztahu. "Souhlasím s neustálým vývojem postavy. Julie Plec říká, že postavy jsou komplexní a to je posouvá vpřed, díky čemuž je diváci mohou vidět z různých úhlů. Myslím si, že je to velmi dobré. Pokud budeme moci vidět Bonnie z jiného pohledu, pak ano. Ape pokud ne, posuneme se vpřed."

Spoiler #29

28. března 2012 v 16:26 | Tess* |  NEWS
Cokoliv o The Vampire Diaries?
V minulé sérii jsme se se slzami v očích loučili s tetou Jennou, kterou Klaus obětoval na krvavém oltáři, aby si mohl vytvořit armádu hybridů. Byla to nejhorší smrt, která vůbec v The Vampire Diaries byla. Máme zde ale celkem dobré zprávy.
Portál Zap2It.com exkluzivně potvrdil, že herečka Sara Canning se ve finálové epizodě 3. série vrátí jako teta Jenna. Ne, nestane se z ní zombie, nikdo nenaruší rovnováhu přírody tím, aby se pokusil ji vzkřísit. Místo toho se Sara objeví ve flashbacích, v nich se podíváme na Elenin život ještě před tím, než jsme ji potkali v pilotním; 1. díle.

The Vampire Diaries ~ 3x20 Don't Go Gentle - Behind The Scene

28. března 2012 v 16:16 | Tess* |  Gallery Update
Objevily se tyto dvě fotky z natáčení 20. epizody - "Don't Go Gentle". Na fotkách je Nina (Elena), Paul (Stefan) a Ian (Damon).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vampire Diaries » Behind The Scene » Season 3 » 3x20 Don't Go Gentle [10+2NEW]

New Stills for episode 3x18 "The Murder of One"

28. března 2012 v 16:08 | Tess* |  Gallery Update
Carina MacKenzie ze Zap2It.com zveřejnila novou fotku k čtvrteční 18. epizodě - "The Murder of One". Na této fotce mžeme vidět Elenu spolu s Damonem v nějaké scéně. Zde je komentář, který k této fotce napsala Carina MacKenzie:

Vypadá to tak, že v následující epizodě Elena a Damon zapomenou na všechny jejich hádky a všelijaké spory. V poslední době spolu totiž velmi dobře nevycházeli kvůli tomu, že tak krutě odbyla jeho vyznání lásky a to ho přimělo dělat opravdu povrchní věci s Rebekou (a Rebece). Zoufalé časy ale vyžadují zoufalé řešení - v tomto případě dotek tváře.
Fanoušci Stefana, nemějte obavy. Tento týden stráví trochu času i s Elenou. Existují věci, které se ani jeden z nich v jejich vztahu neodváží řešit a je tedy na čase, vše vyložit na stůl.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vampire Diaries » Episode Stills » Season 3 » 3x18 The Murder of One [8+1NEW]

The Vampire Diaries ~ 3x18 The Murder of One - Webclip

28. března 2012 v 15:49 | Tess* |  WEBCLIPS

Caroline: Elena Gilbert - spasitelka prokletých i zatracených.
Matt: Ahoj! O čem šlo v té záhadné esemesce o tajném setkání?
Elena: Nevím. Stefan jen napsal, že se tu máme setkat.
Stefan: Kde je Bonnie? Také jsem ji psal.
Caroline: Její máma utekla. Znovu. Takže si myslím, že bychom s ní neměli počítat.
Matt: Co tady vůbec děláme?
Damon: Našli jsme více dřeva z bílého dubu. Dlouhý příběh. Počkejte si na film.
Elena: Počkat ... z bílého dubu? Máte zbraň, kterou můžete zabít Klause?
Stefan: Ne. My všichni máme zbraně.

Spoiler #28

28. března 2012 v 15:44 | Tess* |  NEWS
Máte nějaké novinky o tématickém školní párty, která nás čeká 26. dubna?
Dvě postavy spolu budou trávit intimní chvilku přímo na parketu a předpokládám, že Delena fanoušci nebudou padat do "mdlob".

The Vampire Diaries Cast on MTV's 10 on Top (03/24/12)

28. března 2012 v 15:34 | Tess* |  VIDEOS
V sobotu 24. března se na obrazovkách MTV Televize objevil i seriál The Vampire Diaries v Top 10 a TVD zaujalo krásné 2. místo :)


Ahoj! :)

28. března 2012 v 14:56 | Kik♥ |  DEAR DIARY ...
Ahoj všichni! Jsem nová spoluadminka tohoto blogu :) Doufám, že se mnou budete spokojení... :)
Kdyby vás zajímalo něco o mně... Je mi 15 let. K Upířím deníkům jsem se dostala celkem náhadou. Moje kámoška tím byla hned od začátku posedlá, ale já jsem to jaksi přehlížela. Myslela jsem si, že je to něco jako další Twilight. V tu dobu jsem Twilight měla hrozně ráda a nějaký Upíří deníky mě nezajímaly. Ale asi před rokem jsem se nudila a napadlo mě si pustit první díl. No, a začala jsem to zbožňovat :D Už na první pohled se mi líbil víc Damon. V tom prvním díle "Hello, brother" :D To se mi děsně líbilo :D Budu se sem snažit přidávat co nejčastěji. Kdybyste ještě něco chtěli vědět, tak napište třeba do komentářů. ;)

Cast Info #4

27. března 2012 v 19:24 | Tess* |  NEWS
Redaktorka Carina MacKenzie ze Zap2It.com zveřejnila nové castingové informace. Hledání herců do role Eleniných adoptivních rodičů bylo ukončeno. Ve finálových flashbackových scénách uvidíme Mirandu a Graysona Gilbertorovi, které ztvrární místní herci z Atlanty. Jejich jména by nám ale zřejmě nic neřekla. Nemáme očekávat, že se nějak hlouběji zaměříme na jejich rodičovské povinnosti, i když tam budou nějaké náznaky. Většinou jen uvidíme důkazy o tom, co už víme: Voda není zrovna jejich nejepší kamarád! Naštěstí, Paul Wesley (Stefan) a Nina Dobrev (Elena/Katherine) jsou připraveni zaplavat si.