Březen 2012

Paul for TV Line

22. března 2012 v 18:19 | Tess* |  INTERVIEWS
Jak úspěšný bude Stefan na své nové cestě sebeovládání?
To ukáže čas. Neymslím si, že se Stefan v blízké budoucnosti vrátí zpět k odtrhávání hlav a bude šíleně neovladatelný, ale nejsem si jistý. Je to jedna z nejdůležitějších věcí na Stefanovi. Nezáleží na tom, jakým sebeobládnutým se stane a jak se ustálí, ale já jako herec vždy cítím číhající nebezpečí, že by leckdy někomu mohl ukousnout hlavu. To ho dělá takovou zajímavou a živou postavou.

Elena ho viděla, jak se krmí lidskou krví. Co to bude znamenat pro jejich vztah k následující epizodě?
Je to jen další důvod, proč mu nemůže věřit, další důvod, proč ho od sebe odstrčit a říct si: "Bože, ten chlap je úplně mimo kontrolu a to není nic pro mě." Díky tomuto budeme moci vidět skutečnou realitu jejich vztahu, do kterého se dostalo již tolik temnoty, že je skoro nemožné vrátit se k tomu, co bylo předtím.

Candice Accola for Hollywood Life

22. března 2012 v 17:55 | Tess* |  INTERVIEWS
Pamatujete si na to, jak Stefan učil Caroline přizpůsobit se světu upírů? Inu, student se nyní stává učitelem od nadcházející epizody 3x16, kdy si Caroline vezme na starost novou žákyni - matku Bonnie; Abby.
"Caroline během této série působila jako matka," říká Candice Accola (Caroline) pro HollywoodLife.com.
Ale nebojte se! Caroline se nebude muset pokoušet zvládnout historicky první upíro-čarodějnici v dějinách města Mystic Falls. Toto prostě neexistuje.
"Abby se oficiálně stala upírkou a nemůže být upírkou a čarodějnicí zároveň," vysvětluje Candice.
"V této epizodě se dozvíte, jak tato transformace ovlivní bývalou čarodějnici a jaké to je přijít o svoji moc."

V pořádku. Nyní se pojďme zaměřit na milostný život Caroline!
"Klaus má stále zájem o Caroline," vysvětluje Candice. "Je velmi neůprosný a snaží se ji dostat na stejnou chuť a vášeň, jako když sestavoval svou armádu hybridů."
Candice ale poznamenává, že fanoušci Klaroline by si měli něco uvědomit.
"Každý je z toho potencionálního vztahu tak nadšený, ale je to dost směšné, protože podle mě diváci zapomínají, že Klaus není dobrý chlap. Je to špatný Klaus, který bezohledně zabíjí lidi, neustále ohrožuje Elenin život a využívá její krev. Není vůbec dobrý."

Hledám spoludminku ...

22. března 2012 v 16:34 | Tess*
Jak už jste možná z nadpisu pochopili, sháním spoluadminku na tento blog. Myslela jsem, že to tu nějak zvládnu sama, ale teď když už je tak pěkně nemám tolik času, jako tomu bylo v zimě. Hodila by se mi zkrátka nějaká posila :) Byla bych moc ráda, kdyby se někdo našel :)
Kdyby měl někdo zájem, napiště mi na mail online-tvd@seznam.cz a já se vám určitě ozvu a kdyžtak bychom se domluvili :)

Spoiler #26

22. března 2012 v 16:26 | Tess* |  NEWS
Comůžeme očekávat od návratu Tylera? Co to bude znamenat pro Caroline a Klause?
V epizodě Heart of Darkness se vrátí Tyles zpět a čeká ho velká sexy scéna s Caroline. Doufáme, že Klaus to nezjistí! Víte, jak je k němu Tyler stále připoután? Neskončí to dobře.

Spoiler #25

22. března 2012 v 16:22 | Tess* |  NEWS
Nějaké scény mezi Damonem a Elenou? Stefanem a Elenou? Pohne se trojúhelním kupředu?
Podle velmi důvěryhodného zdroje, milostný trojúhleník mezi Damonem, Elenou a Stefanem si budeme moci naplno vychutnat, když se seriál vrátí po jarní přestávce s epizodou Heart of Darkness. Delena a Stelena fanoušci, připravte se na souboj! A nezapomínejte, výkonná producentka Julie Plec prozradila, že v posledních epizodách bude více líbání (pro každou hlavní postavu) jako bylo v celé sérii dosud.

Spoiler #24

22. března 2012 v 16:17 | Tess* |  NEWS
Jak dlouho se bude Bonnie zlobit na Elenu kvůli tomu, že díky ní se její matka musela přeměnit na upírku?
Elenino chování mohlo vést k přeměně Abby, ale určitě nebylo plánováno, aby se tak stalo! Nakonec tomu Bonnie porozumí, i když né tak dobře jako Caroline. "Caroline chápe, že udělala rozhodnutí, které ovlivnilo životy lidí, takže nebude soudit Elenu, zda její velké rozhodnutí dopadlo dobře nebo ne," říká Candice (Caroline). "Určitě uvidíme více přátelštější chvíle, až se série bude blížit k záběru."

Spoiler #23

22. března 2012 v 16:11 | Tess* |  NEWS
Zemře někdo z hlavních postav v The Vampire Diaries do konce série?
Pokud se ptáte na to, zda se Stefanovi konečně podaří zničit Klause - a mám pocit, že chcete vědět přesně to - protože právě teď vím jen jednu věc. Odpověď je ... pravděpodobně ne, alespoň podle Paula (Stefana): "Stefan může jednoduše říct: "Víte co? Dopekla s tím chlapem!," řekl Paul redaktorům se smíchem: "Klaus se stal významným členem této společnosti, takže je to spíše o tom, jak zaručit, aby nebyl velkou hrozbou, než ho zabít." Takže Stefan po celé sérii náhle opouští svůj plán zničit Klause? "Neříkám že to tak bude, myslím si ale, že je to docela možné."

The Vampire Diaries Producer's Preview 3x17 - Break On Through

22. března 2012 v 16:04 | Tess* |  VIDEOS
Dneska má v Americe premiéru nový díl. Já jsem na to úplně zapoměla. Celej tento týden je nějak uspěchanej a já jsem na to fakt zapoměla :D Každopádně, jako obvykle se i tentokrát objevilo takové preview této epizody :)

ELLE GIRL - April (2012)

22. března 2012 v 16:02 | Tess* |  Gallery Update
Mám tu jeden titulní scan z ruského časopisu Elle Girl :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans » 2012 » ELLE GIRL - April (2012) [1x]

!POZOR! ~ Jména postav, která se objeví ve finálové epizodě!

20. března 2012 v 16:36 | Tess* |  NEWS

Velký spoiler!

Mám zde úžasný spoiler k finálové epizodě 3x22 - "The Departed". Název této epizody jsme se dozvěděli díky Ianu Somerhalderovi (Damon), který na svůj twitter přidal titulní stránku této epizody. (Tuto informaci jsem vám dneska již přidávala - zde). Zdá se ale, že nám nechtěně prozradil i něco víc! Můžeme si všimnout, že z opačné stránky prosvítají jména postav, které se v této epizodě objeví. Stačí tedy udělat pár drobných úprav ve Photoshopu a nasyktne se šokující pohled. Nahoře si upravenou verzi můžete zvětšit kliknutím.
Některá jména jsou opravdu překvapující, mohli by vám zkazit celkový dojem z této epizody, proto název postav najdete pod perexem.