Červen 2012

My Hollidays :D

30. června 2012 v 10:00 | Tess* |  DEAR DIARY ...
Zdravím všechy!:)
Asi zrovna, když toto čtete, tak já už se někde válím na pláži nebo se zrovna koupu ve vodě :D Zkrátka jsme odjeli na dovolenou a tentokrát, porpvé i s naším psem, takže jse mzvědavá, jak dopadne cesta, protože náš pes zkrátka dokáze celé auto pozvracet během 5ti minut :D Ne ... kecám :D Tak hrozné to zase není, ale zkrítka, sedím a jen čekám, když se pozvrací :D Takže to bude zajímavé no ... :D Já přijedu až příští sobotu, je ale možné, že se tu objevím třeba až v pondělí :) Do té doby tu zatím bude Chloe, i když neočekávám, že blog bude aktualizován každý den, protože venku je tak krásně a naprosto chápu, že Chloe bude chtít být venku než sedět u počítače a blogovat :D Takže se tímto s Vámi loučím a uvidíme se po mém příjezdu. No .. uvidíme :D To zrovna ne, ale ozvu se ;)
Mějte se tu krásně :)
xoxo

4th Season ~ Premiere Date

29. června 2012 v 10:23 | Tess* |  NEWS
Ták jsme se konečně dočkali a už známe datum, kdy bude na obrazovkách americké televizní stanice CW odvysílán premiérový díl 4. série seriálu The Vampire Diaries! Vždy tomu bylo tak, že po letní pauze televize CW své seriály začala znovu vysílat již v září, tento rok se to ale změnilo. Všechny seriály této televnizní stanice se své premiéry dočkají až v říjnu! První epizoda 4. série The Vampire Diaries bude odvysílaná již tradičně ve čtvrtek 11. října 2012 ve 20:00. Po Vampire Diaries bude následovat premiéra nového seriálu Beauty and the Beast.
Všechny premiérové datumy i k ostatním seriálům si můžete prohlédnout zde.

Welcome To The 2012 Popsugar 100!

28. června 2012 v 12:35 | Tess* |  Nina - News
Stránka popsugar.com zveřejnila seznam 100 nejoblíbenějších hvězd v roce 2012. Nina se objevila na krásném 69. místě a i její přítel Ian Somerhalder se v tomto žebříčku objevila a to na 88. místě. Zde níže je ukázka textu, který se objevil u Niny v totmo žebříčku:

Nina Dobrev má za sebou další sérii oblíbeného televizního seriálu televize CW - The Vampire Diaries. Práce je také zábavou pro Ninu, neboť ji nabízí možnost být stále v přítomnosti jejího partnera - Iana Somerhaldera, který bv seriálu ztvárňuje jednu z hlavních rolí. Pokud se tito dva nepohybují na place, Nina a Ian velmi často někam cestují. Na našich obrazovkách se znovu objeví v jejím novém filmu - The Perks of Being Wallflower.

Za posledních 12 měsíců se objevila na několika různých akcí. Největší úspěch sklidili šaty od Donny Karan, které měla na sobě na Met Gala 2012, díky těmto šatům se také umístila na několika žebříčcích nejlépe oblékaných celebrit. Nina si domů také odvezla další cenu - vyhrála v kategorii "nejoblíbenější TV Drama herečka" na počátku roku v People Choice Awards.
Dále je tam také napsáno, na jakém místě v tomto žebříčku se Nina objevila v minulých letech.

2012 ~ #69. místo

2011 ~ #93. místo

2010 ~ (neobjevila)

2009 ~ (neobjevila)

Na celý žebříček se můžete podívat zde.

Cast Info ~ New Characters in 4th Season - April & Connor

27. června 2012 v 18:21 | Tess* |  NEWS
Od první klapky 4. série nás dělí už jen pár týdnů a na povrch se pomalu dostávají nějaké nové zprávy z Mystic Falls ve kterých se jedná pouze o dvě nové postavy - April a Connora.
oo1. Nová postava April - Do naší veselé partie příšer a přátel přibude pár nových členů. Do města se totiž vrací 16ti letá dívka April. Narodila se v Mystic Falls, takže si pamatuje Elenu a Jeremyho z dětství, posledních pár let ale byla na soukromé škole. Rozhodla se vrátit zpět kvůli úmrtí v rodině, takže kdy´ž ji oprvé potkáme, bude truchlit. Mpžná to bude souviset i s některými našemi oblíbenými postavami. I když si nejsme jistí, zda má nějaký tajný cíl, už nyní můžeme říci, že je chytřejší, než se vám bude zdát na první pohled.

oo2. Nová postava Connor - Kromě ní hledají tvůrci i někoho více děsivějšího (tím "více" myslíme pořádně děsivého). Shánějí herce, který by se zhostil úlohy "nebezpečného a sexy" (s důrazem na nebezpečný) působivého Connora. Popisují ho jako "vysoce kvalifikovaný stroj na zabíjení", takže víte ... nic příliš neobvyklého pro nováčka v Mystic Falls.

Obě postavy se v seriálu budou objevovat častěji a můžeme očekávat, že v první polovině 4. série sehrají důležitou roli.


Nina signed with Creative Artists Agency!

26. června 2012 v 16:36 | Tess* |  Nina - News
Asi před měsícem Nina oputila agenturu, která se doposud zabývala rozvojem její kariéry - Innovative Artists. Stránka deadline.com včera jako vůbec první prozradila, kdo bude nyní herečku zastupovat a pomůže ji v dalším rozvoji její kariéry. Údajně se jedna o agenturu Creative Artists Agency, která se drží v první top 10 agentur v USA! Sídlo této agentury se nachází v Hollywoodu. Agentura zatupuje spoustu známých celebrit jako třeba Jennifer Aniston, Drew Barrymore, George Clooney, Brad Pitt, Jim Carrey nebo třeba Cameron Diaz (celý seznam klientů této agentury naleznete zde). Toto je určitě velký krok pro rozvoj Nininy kariéry a určitě to bude mít velmi dobrý dopad na její kariéru v budoucnu:)

Nina had a photo session yesterday in Thousand Oaks!

25. června 2012 v 17:48 | Tess* |  Nina - News
Nina dnes na twitteru přidala zprávu, ve které nám oznamuje, že má za sebou včerejší den plného focení pro její nový photoshoot! Toto je další z několika focení v poslední době, takže někdy v nejbližší době můžeme očekávat nával všemožných úžasných fotek Niny :)♥
@ninadobrev: "Zrovna jsem dokončila úžasné focení na nádherném ranči v Thousand Oaks, nyní mě čeká dlouhá cesta zpět do LALA!"

New Photos ~ Photoshoot Giuliano Bekor (2011)

24. června 2012 v 15:11 | Tess* |  Gallery Update
Objevilo se docela dost nových fotek k photoshootu z roku 2011, který nafotil fotograf Giuliano Bekor. Fotky jsou opravdu úžasné, jen některé jsou potagované, ale co už ... :) Předešlé fotky z tohoto shootu jsem nahradila většimi verzemi :)
Photoshoot » 2012 » Giuliano Bekor [21+20new]

Joy - July 2012 (Russia)

23. června 2012 v 17:54 | Tess* |  Gallery Update
Dnes - 23. června se v Rusku objevilo nové červencového vydání časopisu Joy. Nina se zde objevila na titulní stránce a také spousta stránek v časopisu byla věnovaná právě ji. Moc si ale asi nepočtete, protože v Rusku se píše azbukou - jedině, že by se zde někdo učil rusky. Já si v tomto časopise teda nic nepočtu, protože se učím jen anglicky a německy :D
Magazine Scans » 2012 » Joy - July (Russia) [7x]

Good morning;)

23. června 2012 v 10:19 | Tess* |  DEAR DIARY ...
Zdravím :)
Dívala jsem se teď po nějakých novinkách, ale žádné jsem nenašla ... Dnes se tu už možná neobjevím, protože přijde babička a ještě druhá babička spolu s dědou, protože má mamka narozeniny, takže se tu zřejmě dnes neobjevím, objevím se tu ale až zítra ;) Tak se tu mějte a užijte si víkend, pokud je u vás hezky, u nás je totiž už od rána zataženo ... :D
xoxo.

Santa Monica Pier, California (20th May) ~ New Photos

22. června 2012 v 13:24 | Tess* |  Gallery Update
Dnes ráno jsem vám sem přidávala jendu novou fotku Niny a Iana, kterou pořídil fanoušek v Santa Monice, Kalifornie. Nyní se objevily další úžasné fotky :) Na většině fotek můžeme oba dva vidět na molu, potom tu jsou ale další dvě fotky, na kterých jsou na jedné atrakci - na ruském kole.
Candids » 2012 » Santa Monica Pier, California (20th May) [1+10new]