Červenec 2012

Spoiler #78

31. července 2012 v 20:14 | Tess* |  NEWS
Objevila se oficiálně potvzrená zpráva, že krev, díky níž byla Elena proměněna v upírku - krev, kterou ji dala Meredith, je Damonova.

4th season will have 23 episodes!

31. července 2012 v 12:14 | Tess* |  NEWS
Na chvilenku jsem se dostala na bratrancův notebook, takže to je důvod, proč jsem zde, protože, jak jsem psala včera, jsem nemocná a nyní jsem u babičky;)
Objevila se potvrzená informace, že 4. série bude mít o jednu bonusovou epizodu více, než obvykle - tedy 23 epizod. Jak víme, v 1., 2. i 3. sérii bylo pouhých 22 epizod.

i'm ill... i won't be here.

30. července 2012 v 16:40 | Tess* |  INFORMATION TO BLOG
Ahoj všichni! :)) Vím, že jsem hrozná, včera jsem psala, jak tady dnes budu, ale jsem nemocná, dnes večer jedu k babičce, protože rodiče se ségrou jedou zítra do Tater, tak se budu hold léčit u babičky :D sice by jsem sem mohla zajít, že by jsem si třeba půjčila bratránkův notebook, ale já se z toho chci prostě vyležet - snad chápete ;) Tákže se zde objevím až tak v pátek :)

EDIT 2.08. ~ Dneska jsme jeli ještě k doktorce s babčou, protože jsem u doktorky byla v pondělí a ona mi dala kapičky a jestli se to prý nezlepší, tam říkala, že mám přijít. Dneska jsme tam šli, protože se mi na mandlích udělali takové čepy, a dala mi už teda antibiotika, že mi začíná ta angína ... Dnes večer jedu domů, rodiče si pro mě přijedou a nevím, asi tady nebudu. Doma notebook nemám, tam mám jen počítač a tak asi u něj sedět nebudu. Tady je to lepší, jsem tady pěkně na bratránkovým notebooku. No,, každopádně, antibiotika mám mít 6 dní, tak nevím, nevím, kdy se tady objevím. Mám totiž v pondělí jet zase sem k babičce, přijede sem sestřenice a máme tady být dva týdny, to by jsem ale zde mohla vždycky na skok skočit přes bratránkův notebook i když radši se asi budu chtít koupat v bazéně - pokud bude samozřejmě hezky. Uvidím, no ... :))

Chloe » veľký hiatus

29. července 2012 v 21:13 | Chloe |  INFORMATION TO BLOG
Ja viem, že som s tou svojou neprítomnosťou už trápna, ale nemôžem si pomôcť.. Nejde o to, že by som šla na dovolenku, sústredenie, či kamkoľvek, kde nebude počítač a internet, ale o to, že sú prázdniny a ja toho mám teraz na svojom druhom blogu strašne moc veľa. Viem, že som si to zavinila sama, ale teraz mám nové wardrobe, idem si zakladať grafický blog, čo som chcela spraviť tak dlho... Nie, v žiadnom prípade tu nekončím nastálo, netešte sa :D Bolo by mi to príliš ľúto a hlavne by som to nemohla spraviť Tess* <3 (veverička :D), ale pochopte prosím, že na to, že sú prázdniny, je toho na mňa celkom hodně. Takže som sa rozhodla, že si od online-tvd dám pauzu do konca leta a potom sa vrátim v plnej kondícií, pripravená pridávať novinky ;) S Tess* sa ešte dohodneme, či tu budem napríklad, keď pôjde preč ona a podobne... ale to ešte zatiaľ neriešim. Prosím prosím, len povedzte, že to chápete, cítim sa hrozne :/ :D Takže sa s vami do konca leta lúčim, užite si prázdniny :) <3

Chloe

Tomorrow...

29. července 2012 v 9:11 | Tess* |  INFORMATION TO BLOG
Tákže,, píšu jen tak z rychlosti, abych vám řekla, že tady dneska celý den nebudu. Včera jsme jeli k naším známým, i jsme tam přespali a přijedeme až k večeru ;) xoxo.

The Vampire Diaries: Teen Choice Awards Winners

27. července 2012 v 13:37 | Tess* |  VIDEOS
Protože seriál Vampire Diaries a také herci, kteří v tomto seriálu hrají získali na letošním slavnostním předávání cen Teen Choice Awards 2012 spoustu ocenění a cen (celkem 6), televize The CW, která seriál vysílá pogratulovala seriálu. Bohužel se ve videu neobjevily žádné nové scény ...
VIDEO LINK:

We know the title of the second episode of season 4th TVD!

27. července 2012 v 12:49 | Tess* |  NEWS
Ve středu jsem vám zde psala o tom, že už je znám název 1. epizody 4. série - "Growing Pains". Díky Julie Plec (producentka seriálu TVD) nyní už víme i název 2. epizody! Julie zveřejnila na twitteru fotku hlavní strany scénáře k tomuto dílu, na kterém nyní celý štáb TVD pracuje. Epizoda ponese jméno "Memorial" (památník).
(klinutím zvětšíte.)

More photos from the session of the Comic-Con 2011

27. července 2012 v 12:41 | Tess* |  Gallery Update
Objevilo se 6 nových fotografíí z photoshootu, který byl nafocen při příležitosti Comic-Conu v roce 2011 fotografem Mullerem. Fotky jsou opravdu úžasné :)
Photoshoot » 2011 » M Muller [17+6new]

Nina Dobrev on Etalk

27. července 2012 v 12:08 | Tess* |  VIDEOS
Mám zde video z focení pro časopis Fashion Magazine, kde se Nina objeví v zářijovém vydání hned na titulní stránce! Strašně se těším na nové fotky:))
VIDEO LINK:

We know the title of the first episode of season 4th TVD!

25. července 2012 v 14:53 | Tess* |  NEWS
Áno, po dlouhém očekávání je to tady! Konečně si k datu 11. října, kdy je naplánovaná premiéra 1. dílu 4. série můžeme do svých kalendářů i připsat název této epizody - 'Growing Pains' (rostoucí bolesti). Níže naleznete kratší popis této epizody, který nám poskytl portál TV Guide:
Elena Gilbertová se bude muset přenést přes některé zásadní změny, k čemuž odpovídá i název epizody - "Growing Pains" (rostoucí bolesti a bolesti dospívání).

Když se seriál opět vrátí na obrazovky velmi známé televizní stanice The CW, začně Elenina proměna v upírku, během níz projde mnohými změnami - jak tělesnými, tak i psychickými. A i přesto, že si v závěru 3. série zvolila Stefana jako jejího partnera, bude se muset vyrovnat se vzpomínkama, na které ji kdysi Damon přinutil zapomenout a na které si nyní začně vzpomínat. Elena bude tedy nyní ještě více zmatená.

Název epizody - "Growing Pains" může také poukazovat na skutečnost, že naše hrdiny čeká poslední, maturitní ročník na střední škole v Mystic Falls. Je tedy docela možné, že můžeme být svědkem další smrti, zkázy nebo jiných problémů. I přesto naši hrdinové mají dostatek "normálních problémů" jako to, jakou vysokou školu si zvolit, budou muset čelit velikému průlomu v jejich životech.