Srpen 2012

Spoilers #85

23. srpna 2012 v 12:30 | Tess* |  NEWS
Jakou roli bude plnit Meredith ve Vampire Diaries teď, když je Alaric pryč?
Jedním slovem - komplikované. "Ze začátku se Meredith snaží udržet nad vodou, když zjistí, že se ocitla v nadpřirozeném světě, se kterým se nikdy nehodlala zaplést," říká výkonná producentka Julie Plec. "Musí se rozhodnout, zda se do toho vrhne a přijme to, nebo se od toho vzdálí a řekne ostatním: 'Hej, proč mi s tím nedáte pokoj?' Budeme ji trochu vídat na začátku série."

Jak dlouho potrvá, než Elena přijme sebe samu jako upírku?
Ne dlouho. Jakmile začne její přeměna, není cesty zpět. Naštěstí má u sebe hromadu přátel, kteří si s tím vším už prošli. V premiérové epizodě si Stefan s Elenou upřímně promluví o svých silných a slabých stránkách. Také ji dá nový prsten vyrobený speciálně pro ni od Bonnie.

About Halloween's episode 4x01!

23. srpna 2012 v 11:15 | Tess* |  NEWS
Režisér 1. dílu 4. série Joshuu Butlera na twitteru napsal takové krátké shrnutí o halloweenské epizodě 4x01:

"Fanoušci Delena budou o této epizodě hodně mluvit, ale ani Stelena fanoušci nezůstanou jen tak, protože je čeká jedna scéna v lese. To je na tomto seriálu to nejkrásnější - fanoušci obou párů budou vždy jinak odměněni. Halloweenský večírek bude strašidelný, zároveň bude ale i sexy. V této epizodě budeme vidět jednu z nejstrašidelnějších scén v TVD."

Premiere of the film The Perks of Being Wallflower will be on 8th September

23. srpna 2012 v 10:41 | Tess* |  Nina - News
Nina před pár dny potvrdila svoji účast na filmovém festivalu v Torontu, na kterém se fanoušci dočkají i premiéry filmu "The Perks of Being Wallflower", ve kterém si Nina zahrála. Celý festival probíhá od 6. do 16. září, podle nejlibžších odhadů by se premiéra tohoto filmu měla konat v sobotu 8. září. Zde je stručný překlad informací:

"Světová premiéra filmu The Perks of Being Wallflower se bude konat v sobotu, 8. září v divadle Ryerson v 18:15 hod. Hned den poté, v neděli 9. září se film dočká opakování v Cineplex Younge & Doundas v 15:30."

Je velmi pravděpodobné, že bude Nina doprovázená svým přítelem Ianem Somerhalderem.

Nina confirmed their participation in the dinner Heifer International in Los Angeles!

23. srpna 2012 v 10:27 | Tess* |  Nina - News
Nedávno se objevila informace, že by se Nina měla spolu se svým přítelem Ianem Somerhalderem objevit na večeři pořádanou nadací Heifer International v Los Angeles. Tato večeře by se měla konat 21. září. Včera Nina tuto informaci na svém twitteru potvrdila!
@ninadobrev: "Pojďme @BeyondHunger k posílení postavení žen v rozvojových zemích @Heifer. http:// hefr.in/PrySEY"
Objevil se také celý seznam hostů:
(kliknutím zvětšíte)

Additional Photos from photoshoot J White (2012)

23. srpna 2012 v 10:10 | Tess* |  Gallery Update
Tak a jsem zpět ;) Před chvílí jsem do galerie nahrála fotky, které se objevily v době naší nepřítomnosti, odkaz na ně sem ale dávat nebudu, kdyžtak se každý na ně může podívat :) Mám zde ale dvě nové fotky z photoshootu, který Nina nafotila letos, jehož fotografem byl J. White. Fotky jsou úžasné, stále doufám, že se fotek z tohoto shootu objeví více :)
image host image host image host image host image host
Photoshoot » 2012 » J White [5+2new]

Lexxie ~ hiatus 21. - 25.8.2012

21. srpna 2012 v 10:00 | Lexxie |  INFORMATION TO BLOG
Ako som vám už písala v predchádzajúcom článku, tento je prednastavený. O takomto čase som buď niekde na ceste, alebo som už dorazila na sústredenie. Popravde sa mi tam moc nechce, takto ku koncu leta, ale čo už no :D Nebudem tu teda ud zajtrajška (pre vás dneška) do soboty, čiže od 21. do 25. augusta (srpna). Tess* sa hiatus predĺžil do štvrtka, takže potom je tu :) Vravela, že popridáva novinky a tak ja som pomohla tak, sko som stíhala :D Keď sa v sobotu vrátim, mali by sme už normálne fungovať, na čo sa ja sama moc teším. Takže si užite predposledný týždeň prázdnin ;)

xoxo

Ocean Drive & S Erle photoshoot

20. srpna 2012 v 23:02 | Lexxie |  Gallery Update

Keďže som na FO-ND skončila, moje pozastavenie do konca lete sa ruší, ale teraz idem bohužiaľ na sústredenie, takže tu aj tak nebudem (podrobnejší článok prendastavím na zajtra - ak stihem :D, inak to nájdete v menu news). Tess* povedala, že keď príde, doplní všetky novinky a fotky, čo sa objavili ako sme tu neboli. Nechcela som to nechať všetko na ňu, ale dnes už nestíham, musím ísť spať, lebo zajtra vstávam o pol siedmej.. Tak aspoň pridám tieto scany z časopisu Ocean Drive, plus photoshoot, ktorý tam bol použitý. Nina je tam dokonalá, ako vždy :)

image host image host image host image host image host
Magazine Scans » 2012 » Ocean Drive [5x]

image host image host image host image host image host
Photoshoots » 2012 » S Erle [6x]

Past Layout » 009 » Lexxie

20. srpna 2012 v 22:20 | Lexxie |  Past Layouts
by Lexxie (admin) | 20.8. - 19.9.2012 | preview | Tess* - ??% | Lexxie - 90%
Možno niektorý z vás vedia, že som na svojom blogu o Nine - fansof-ninadobrev - skončila, teda mám už len jeden grafický blog, jeden osobný a potom už len online-tvd. Takže dobrá správa je, že sa tomuto blogu budem venovať omnoho viacej, pretože to je jedniná fansite, ktorú mám♥ :) Na ďalšie blogy netreba pridávať každodenne. No ale k layoutu. Ten od Natalii tu bol už dlho a ja som sa dneska celkom nudila, tak som stvorila toto :D Celkom sa mi páči ten drevený pattern, plus webový štýl, aj keď myslím, že ten mi moc nejde :D Každopádne názor si spravte sami, len dúfam, že budete spokojní :)
------------------------------
Btw ~ zmenila som si prezývku z Chloe na Lexxie.. To len aby ste vedeli, že som to stále ja :D

I won't be here, again ...

20. srpna 2012 v 21:06 | Tess* |  INFORMATION TO BLOG
Vím, že jsem zde psala, že tu dnes 20. srpna vrátím, ale jelikož naši dělají doma nový obývák - malují a dělají novou podlahu a ještě to nemají dodělané, zůstávám tady u babičky až do středy, což mi až tak nevadí, rpotože má být vedro a já se prostě budu celé dny válet u vody :D :P Takže čáo, ve čtvrtek jsem zpěét;)

Nina has got officiall Facebook !

10. srpna 2012 v 21:58 | Tess* |  Nina - News
Nina před pár hodinami přidala na svůj twitter zprávu, te už i ona má svlj oficiální účet na sociální síti Facebook ! Zde je zpráva:
@ninadobrev: "Aktualizace! Konečně už i já mám svůj jediný oficiální facebook! facebook.com/NinaDobrev"