Srpen 2012

Phoebe Tonkin will be Hayley!

9. srpna 2012 v 13:30 | Tess* |  NEWS
Již předtím jsem vám zde psala, že se ve 4. sérii objeví nová postava Hayley. Nyní už i víme, kdo bude tuto novou postavu hrát! Bude ji ztvárňovaat velmi známá herečka - Phoebe Tonkin, která v poslední době zářila v nyní již zrušeném seriálu The Secret Circle, jehož prodentem je i producent Vampire Diaries - Kevin Wiliamson, který nedávno řekl, že by Phoebe rád viděl v nějakých epizodách Vampire Diaries :)

Hayley je popisovaná jako neuvěřitelně sexy a divoké děvče, které má společnou minulost s Tylerem. S Hayley se porpvé potkáme ve 3. epizodě 4. sére.

Nina Dobrev,Paul Wesley and Zach Roerig on the set under water 3x22

9. srpna 2012 v 13:00 | Tess* |  VIDEOS
Objevily se dvě videa z natáčení podvodní scény, která se objevila ve finálové epizodě 3. série :)

Photoshoot J White (2012) + BTS & Fashion Magazine Scans

9. srpna 2012 v 11:26 | Tess* |  Gallery Update
Objevily se nové fotky z photoshootu, který Nina nafotila v roce 2012! Fotky jsou dokonalé, jsem z nich úplně nadšená♥ Jsem u babičky na bratrancovým notebooku, takže zde dávám odkaz na zahraniční galerii, fotky do mé galerie nahraju, až přijedu domů ;)
» gallery link ~ ndobrev.pl/galelery
Nina Dobrev » Photoshoot » 2012 » J White [1+4new]
Dále se objevily fotky z focení tohoto photoshootu.
» gallery link ~ ndobrev.pl/gallery
Ninaa Dobrev » Photoshoot » 2012 » J White - Behind The Scene [8x]
+ Zde je video z focení :))
VIDEO LINK:
Nina se objevila v zářijovém vydání časopisu Fashion Magazine, pro který nafotila photoshoot výše :)
» gallery link ~ ndobrev.pl/gallery
Nina Dobrev » Magazine Scans » 2012 » Fashion Magazine - September [1+3new]

The Vampire Diaries - Congrats Gabrielle Douglas and Team U.S.A.

7. srpna 2012 v 13:00 | Tess* |  VIDEOS
Tento článek jsem přednastavila ještě ráno, než jsem odjela k babči. Tohle je video, ve kterém členové hereckého obsazení Vampire Diaries gratulují 16ti leté gymnastce a zároveň veliké fanynce seriálu Vampire Diaries Gabby Douglas a celému ženskému americkému gymnastickému týmu, který získal zlatou medaili na letošních Olympijských hrách v Londýně :)
VIDEO LINK:


Spoiler #84

7. srpna 2012 v 9:35 | Tess* |  NEWS
Ve 4. epizodě se podíváme o 1100 let zpět do minulosti, kde potkáme Alexandra - pořádně zlého lovce upírů. Bohužel, když pozná Rebeku, nebude tušit, že ona je jedním z těch stvoření, které loví ... a samozřejmě, že pro ni bude mít slabost.

Hiatus for Tess* » 7.8. - 20.8. 2012

6. srpna 2012 v 11:52 | Tess* |  INFORMATION TO BLOG
Áno, zase tady nebudu :D Původně jsme měla odjíždět už dnes, ale zítra musím jít ještě k doktorce na kontrolu (jak někteřá z vás možná vědí, měla jsem angínu) a potom ještě musím skočit k zubařce a po obědě odjíždím směr Troubky, kde budu celé dva týdny :) Strašně se těším ! :D V Troubkách mám babičku, sestřenice, bratrance a ještě tam teď přijede i vlastnice, na kterou se staršně těším, takže si to určitě všichni užijeme! Prostě, celý dny jenom u bazénu a při lenošení :D Možná, ale jen možná se tu objevím, mohla bych sem občas skočit přes bratránkův notebook, ale to bych přidala jen nějaké spoilery či tak, fotky bych nepřidávala vůbec, protože mu to nechci nahrávat do počítače, stejně tam nemá ani Photoshop či Photofiltre a instalovat mu to tam teda nehodlám :D Takže to ode mě asi vše :D Užívejte si prázdnin :)
xoxo.

Spoiler #83

6. srpna 2012 v 8:51 | Tess* |  NEWS
Výkonná producentka Julie Plec promluvila o tom, proč bude upírství pro Elenu mnohem těžší než pro Caroline.
Každý z Vampire Diaries zvládal svou proměnu trochu jinak. Caroline, přijala upírství jako kachna vodu. Pro Stefana to bylo o něco horší. Nyní bude muset stejnému osudu čelit i Elena. Wetapint Entertainment promuvil s Julie o tom, zda bude Elena následovat svou kamarádku ve stejných šlápějích.

Co bychom měli vědět o Eleně jako upírce?
Měli byste vědět, že to v žádném případě nebude procházka růžovou zahradou. Ve skutečnosti to možná bued nejhorší, nejstrašnější a nejupocenější běh nočním parkem. Bude to pro ni opravdu těžké. Pro Elenu bude také těžké rozhodnutí, koho si dá jako "sváču", aby mohla dokončit svou proměnu. Jakmile se Elena dostane ke krvi, tak to bude jeden velký problém.

Bude to pro ni horší než to bylo pro Caroline?
Ano. Caroline, jestli si pamatujete má mimořádnou sebekontrolu a ještě k tomu je perfekcionistka. Takže, když si usmyslela, být skvělou upírkou, tak to prostě dodržela. Možná jednoho dne narazí a neudrží se, do té doby to ale samozřejmě zvládá bravůrně. Elena si s tím prožije mnohem těžší časy než tomu bylo s Caroline. Každý kousíček soucitu, který kdy k někomu pocítila, bude zesilovat, každý smutek, který si kdy prožila, bude také silnější a s ním i veškerý vztek. Bude toho hodně, rozhodně to nebude rychlé a snadné.

Spoiler #82

6. srpna 2012 v 8:39 | Tess* |  NEWS
Výkonná producentka Julie Plec prozradila portálu TV Line něco o průběžném stavu milostných trojúhelníků a o možném dalším, ve kterém se objeví i Jeremy.

ELENA / DAMON / STEFAN - Elenina přeměna v upírku - a návrat všech vzpomínek, které ji Damon vymazal - bude mít velmi výrazný dopad na její vztahy s oběma bratry. "Během toho, jak se bude měnit na tuto novou osobu, se ji bude vše, co si prožila s Damonem i se Stefanem, jevit v jiném světle," říká Julie. "Tyto okolnosti, které jsou více jak strašné, způsobí, že všichni tři se o sebe začnou více starat, jejich debaty a hádky budou mnohem intenzivnější a jejich láska bude tak hluboká, jak je to jen možné."
I když se Damon vátí ke svému chování z 1. série, "rozhodně to není konec Deleny, čehož se mnozí fanoušci obávají," ujišťuje nás Julie. "Vlastně je to do jisté míry jen začátek začátku". Ale jen kvůli tomu, že si Elena nyní pamatuje Damonovo vyznání lásky a to, že ho potkala jako prvního, nezačne najednou litovat rozhodnutí, zůstat se Stefanem. "Nechci, aby byla přelétavá," říká Julie Plec. "Během toho, jak se bude snažit porozumět hlavně sobě samotné, jejímu přátelství s Damonem, budou pro ni tyto nové informace velice důležité."

DVA HYBRIDI A JEDNA UPÍRKA - Možná jste slyšeli, že při společném setkání Caroline a Tylera budou létat šaty. Otázkjou vška je, zda to během tohoto radostného objetí bude skutečný Tyler, nebo bude v jeho těle stále Klaus. "Budete si na to muset počkat a přesvědčit se na vlastní oči," říká Julie. "Rozhodně si myslím, že Klaus během svého předstírání udělá pár chyb, a to už v první epizodě." Mezitím příjde do města nová tvář, která má společnou minulost s Tylerem. "Uvidíme, že je to jeho velmi dobrý kamarádka, která pro něho v minulosti hodně znamenala." Měli by se snad fanoušky Caroline a Tylera obávat této nové a sexy dívky, jak nám ji Julie sama popsala? "Caroline a Tyler mají mezi sebou velmi silné pouto a velmi pevný vztah, takže by to musel být někdo opravdu velmi speciální, aby se jim postavil do cesty."

JEREMY, BONNIE A ... APRIL? - Mohla by mít April, která se po dlouhé době opět vrací do městečka Mystic Falls a má společnou minulost se sourozenci Gilbertovými s Jeremym něco vác než jen přátelství? "Nepřivedli jsme ji do děje proto, aby plnila roli milostného zájmu," říká Julie. "Pokud náhodou ale přeskočí jiskra, nebudeme se tomu bránit." Mezitím se Jeremy a jeho ex-přítelkyně Bonnie "na sebe pevně navážou. Přestože se jim nepodařilo najít klid v jejich vztahu, bude mezi nimi i nadále velmi silné citové pouto. Opravdu vám ale nemohu říci, zda tam bude i trocha romantiky či ne."

Out & About in Los Angeles (2nd August)

6. srpna 2012 v 8:12 | Tess* |  Gallery Update
Objevily se 4 nové fotky z 2. srpna, kdy byla Nina viděna v ulicích LA. Nině to strašně sluší, její outfit je prostě dokonalý:) Za fotky moc děkuji ninadobrev-4fans.blog.cz:) Bohužel nefunguje iimmgg, takže jsem fotky musela nahrát na imagebam;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ONE - September (2012)

2. srpna 2012 v 22:34 | Tess* |  Gallery Update
Objevily se nové scany z francouzského časopisu One. V tomto vydání se hlavně hodně píše o letošním Teen Choice Awards, které se konalo 22. července ;) Ode mě dnes vše, jdu si lehnout :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans » 2012 » One - September [3x]