Leden 2013

The Vampire Diaries ~ 4x12 "A View To Kill": Online & Download

31. ledna 2013 v 23:59 | Tess* |  SEASON FOUR
[ The Vampire Diaries - 4x12 "A View To Kill" ]

» Online
}* Online En, Online Cz, Online Sk *{
» Download
}* Download En, Download Cz, Download Sk *{
» Subtitles
}* Titulky Cz, Titulky Sk *{

~ až budou k dispozici odkazy na stažení, titulky apod. tak je hned dodáme;)

TVD ~ New Promo Photo, Poster & New Ep. Still to 4x14

31. ledna 2013 v 15:37 | Tess* |  Gallery Update
Objevila se tato nová skělá promofotka. Na této fotce je Rebekah spolu se Stefanem a Elenou. Já miluju tenhle promoshoot a tato fotka je úžasná jakovůbec všechny fotky z toho shootu!:')
image host
The Vampire Diaries » Promotional Photoshoot » Season 4 » #003 [16+1new]
Dále se objevil jeden plakát s novou promofotkou.
image host
The Vampire Diaries » Poster » for Season 4 [10+1new]
No a jako poslední zde mám opět jednu novou fotku ze 14. epizody. Na této fotce můžeme vidět Rebeku spolu s Damonem a vypadá to, že bude Rebekah v dost nepříjemné situaci. Aby to nakonec nebyla ona, kdo zemře. Kat Graham (Bonnie) řekla, že se bude jednat o vůbec jednu z největších smrtí v historii celého seriálu. Kdyby zemřela Rebekah, určitě by to byl pořádný šok a navíc by umřeli všichni upíři, které stvořila, takže by se zajisté jednalo o největší smrt. Přece jen těch upírů určitě nestvořila málo .. Na fotce ale není nikde vidět kolík z bílého dubu, no uvidíme .. Třeba schválě zveřejňují fotky, matou nás a nakonec zemře někdo, u koho bychom to vážně nečekali ...
image host
The Vampire Diaries » Episode Stills » Season 4 » episode 014 [8+1new]

The Vampire Diaries ~ 4x13 Into The Wild: Promo

31. ledna 2013 v 14:18 | Tess* |  TVD PROMO
Stejně jako minulej týden se objevilo promo pro nadcházející epizodu o den dříve než obvykle, i nyní je tomu tak. Máme zde teda už promo k nadcházející 13. epizodě Into The Wild. Nevím, proč to zveřejňují dříve, ale budiž. Každopádně, jesti si nechcete nechat ujít překvápko, ani se na promo nedívejte ted, když jetě nemáte shlédnutou 12. epizodu;) 13. epizody, k níž je toto promo se dočkáme již příští týden!:)
VIDEO LINK:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J9xJeDNA1Ds

Shane: Gratuluji. DOkázali jsme to!
.:: VE ČTVRTEK ::.
Elena: Má tu ještě někdo nepříjemný pocit?
Stefan: Co je tohle za místo?
Shane: Jen pokračujte. Toto místo využívá své vlastní magie. Nejsme tu vítáni.
Damon: Už ti nebudu nadále důvěřovat. Kde je ten lék?

za překlad děkuji the-vampire-diaries.org

Synopsis • 4x15 'Stand By Me'

31. ledna 2013 v 11:40 | Tess* |  SYNOPSIS - 4
Příšerná pravda - Když Stefan společně s Elenou a Jeremym dorazí do Mystic Falls, je Elena ihned znepokojena Eleniným duševním rozpoložením. Stefan se s prosbou o pomoc obrací na doktorkou Fellovou a Matta. Damon, který je stále na ostrově předá Rebece pochmurné zprávy a je překvapen její reakcí. Damon a Rebekah se od Vaughna dozvědí nečekaný střípek nedávné historie. Každý je šokovaný, když Bonnie odhalí zbytek Shaneova plánu. Poté, co Damon dělá vše co může, aby ji pomohl, přchází Elena se svým vlastním plánem.
děkuji the-vampirediaries.cz
Proč bude Elena ve špatném duševním rozpoložení? Napadá mě, že by si třeba mohla myslet že Damon umřel. No nevím, co se stane. Je ale jasné, že Damon mučení, které ho bude čekat ve 14. epizodě přežije a spolu s Vaughnem (který jej zatím podle fotek mučil, alespoň to tak vypadá) a Rebekou pátrají na ostrově po léku. No na celou epizodu jsem strašně zvědavá..

The Vampire Diaries ~ 4x12 A View To A Kill: Webclip #2

31. ledna 2013 v 10:00 | Tess* |  WEBCLIPS
Objevil se webclip v pořadí už druhý ke 12. epizodě, které se u nás dočkáme už zítra! Weclip se odehrává ve sklepení domu Salvatorů, kde je uvězněn Damon. V klipu také vidíme Klause a Stefana. Klaus říká něco o tom, že dá Klausovi vědět, až od Rebeky získá dýku, je tedy možné, že by Rebeky jen využíval? Já doufám že ne! Chtěla jsem aby ti dva byli spolu ...
VIDEO LINK:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lf_4fmhT2K0

Klaus: Ahoj, kamaráde.
Damon: Co ty tady sakra děláš?
Klaus: Opatuju tě.
Damon: Ohhhh.
Stefan: Jedna lahvička krve každých pár hodin zabrání vysychání. Pokud nabere příliš mnoho sil nebo tě bude otravovat, opěť mu pusť krev žilou.
Damon: Tichooo.. Toto je tvoje nejlepší zbraň? Ještě pořád jsi na mě naštvaný kvůli tomu, že jsem se vyspal s Elenou.
Klaus: Jsi si tím jistý? Protože jsem ho dnes ráno přistihl plížit se z Rebeččiny postele. Z tohoto jsem usoudil, že jde dál.
Damon: Ale, ale .. Vypadá to, že si můj bratr vzal lekci z mé příručky o sexu z pomsty.
Stefan: Proč i vy dva neužijete svou malou sbližovací chvilku? Dám ti vědět, až od Rebeky získám dýku.
za překlad děkuji the-vampire-diaries.org

TVD ~ 4x14 Down The Rabbit Hole: 1st Stills of New Character Vaughn - Hunter

31. ledna 2013 v 8:19 | Tess* |  Gallery Update
Včera jsem vám sem přidávala plno stillek, které byly mimo jiné i ke 14. epizodě Down The Rabbit Hole. Podle fotek jsme zjistili, že v této epizodě bude někdo dost nepřiměřeným způsobem Damona mučit. Vedly se různé spekulace o tom, kdo to může být, já osobně jsem si mylela že by to mohl být třeba Kol. Objevily se ale další dvě fotky k tomuto dílu, díky nímž už víme odpověď. Na fotce vidíme Vaughna - novou postavu, která si zahraje jednoho Lovce z Pětky. Podle pozadí tam to vypadá na nějakou jeskyni či tak něco. A určitě si pamatujete včerejší tuto fotku Rebeky, kde je s vyděšeným výrazem a za ní je úplně stejné pozadí jako na těchto fotkách. No .. rozhodně se máme na co těšit!
image host image host
The Vampire Diaries » Episode Stills » Season 4 » episode 014 [8+2new]

The Vampire Diaries ~ Episode Stills: 4x12, 4x13 & 4x14

30. ledna 2013 v 8:33 | Tess* |  Gallery Update
Objevilo se opravdu hodně fotek k následujícím třem epizodám a tak jsem byla hned po ránu příjemně překvapená:))
Jako první zde mám fotky už ze 12. dílu A View To Kill, kterého se u nás dočkáme už tento pátek. Jednu fotku z tohoto dílu jsem vám sem přidávala už i včera, na níž byla Rebekah spolu se Stefanem. Fotky které se objevily nyní jsou také převážně s těmito dvěma, jen na jedné fotce je Matt. Jsem celkově zvědavá, jak se to mezi těma dvěma bude vyvíjet:33 Doufám, že Elena bude žárlit! :D
image host image host image host image host image host
The Vampire Diaries » Episode Stills » Season 4 » episode 012 [6+7new]
Dále se objevily fotky ze 14. epizody Into The Wild. Jak se psalo v synopse, v tomto díle se některé postavy vydají hledat lék na ostrov do Nového Skotska. Mezi Elenou a Rebekou by to mělo vřít, což se potvrzuje i na fotografiích. Na jedné to vypadá jakoby Elena Rebecce vyhrožovala a při tom drží v ruce kolík z bílého dubu, který dokáže Rebeku zabít, také víme z proma na 12. epizodu, že se Elena chystá zabít Rebeku. Na další fotce ale Rebekah drží Elenu pod krkem. Těžko říct jestli před tím nebo potom, co ji Elena vyhrožovala kolíkem. No a na dalších fotkách vidíme výpravu, no .. podívejte se sami;)
image host image host image host image host image host
The Vampire Diaries » Episode Stills » Season 4 » episode 013 [9x]
A jako poslední zde mám fotky z 14. epizody Down The Rabbit Hole. V různých spekulací se objevuje, že by v této postavě by měl zemřít Damon. Objevil se také spoiler od Kat Graham (Bonnie), která potvrdila, že někdo zemře (mám ale pocit, že nebylo řečeno v kolikáté epizodě, jen snad že v první půlce 4. série; teď fakt nevím, to bych vám kecala :D), a bude se jednat o snad největší smrt v celé historii Vampire Diaries. No, na různých fotkách je Damon krvavý, na jedné fotce jde i vidět že ho mučí. Pak mě zaujala fotka, kde je Rebekah jakoby taková překvapená, možná zjistí kdo mu to dělá nebo tak.. Mě v této chvíli napdá Kol, že by to mohl být, no ale nevím. Třeba nás překvapí a bude to někdo, od koho bychom to určitě nečekali. No a potom tam jsou i další fotky..:)
image host image host image host image host image host
The Vampire Diaries » Episode Stills » Season 4 » episode 014 [8x]

The Vampire Diaries ~ 4x12 "A View To Kill": New Photo with Stebekah

29. ledna 2013 v 14:09 | Tess* |  Gallery Update
Vím, seru tu na to .. To jen že jsem přemýšlela, co tady s tím. Ale tak, TVD mám strašně ráda a tak je mi to líto to tu opustit:) Další informace ohledně blogu napíšu později v samostatném článku;)
Objevila se tato nová fotka ke 12. dílu, na které můžeme vidět Stefana spolu s Rebekou. Oni jsou spolu tak rozkošní:33
image host
The Vampire Diaries » Episode Stills » Season 4 » episode 012 [5+1new]

Lexxie ~ new blog & hiatus

26. ledna 2013 v 20:03 | Lexxie |  INFORMATION TO BLOG
Pravdepodobne ste si všimli, že som to tu v poslednej dobe dosť zanedbávala. Prečo? Poviem vám to takto.. Mojich zopár 'novoročných' predsavzatí -
• chodiť na všetky tréningy
• viac sa učiť (áno, áno, .. jasné :D)
• viac pridávať na O-TVD & OML
• byť aktívna na twitteri
• byť aktívna na tumblr
• mať viac voľného času
• nesústrediť sa len na počítač

Asi vidíte, že si niektoré body úplne maximálne odporujú, takže som musela niečo z toho vyradiť. Nemajte mi to za zlé (alebo majte, keď chcete), ale radšej by som mala viac voľného času a nesedela veľmi za počítačom ako pridávala sem (či na tumblr). Plus, nechce sa mi, nemám chuť pridávať sem fotky a novinky o Nine či TVD, pripravovať články (čo nezaberie 5 sekúnd), keď niektorí ľudia nemajú problém ich bez mihnutia oka skopírovať - bez zdroja, samozrejme. A k tomu mi príde na nič nahrávať 500 fotiek z nejakej akcie, keď je tisíc ďalších blogov, ktoré to tam majú vycapené. Nič v zlom, len mi to proste teraz príde dosť nezmyselné. Takže si tu dávam pauzu (aj na OML a aj na mojom osobnom blogu). Netuším na ako dlho - možno na mesiac, možno na štyri, možno dokonca aj na rok (najviac pravdepodobne do leta alebo tak :D). S Tess* som sa o tom ešte nerozprávala - nejak sme sa nezastihli -, ale ja som nad tým rozmýšľala už pár týždňov. Inak mi vôbec nevadí, keď si nájde novú spouadminku (či už len do vtedy, kým sa nevrátim, alebo na stálo). Čo s layoutami to neviem, keby na tom veľmi trvala, možem nikedy spraviť ďalší sem, ale to by sme sa museli vážne dohodnúť.

Založila som si nový blog, keďže na všetkých ostatných si dávam pauzu a ten nový je grafický, čiže tam nie je nevyhnutné pridávať každý deň. Plus tam bude aj niečo z môjho osobného blogu - denníček alebo tak. Jeden blog mi teraz úplne stačí :) Vážne. Možno na mňa budete naštaní, možno ma budete nenávidieť (alebo sa tešiť, že odtiaľto zmiznem :D), ale ja som so svojim rozhodnutím maximálne spokojná :) Nie že by som nebola nervózna, keď som toto písala.. :D Každopádne len jedna vec pre Tess* - ozvi sa mi potom na ICQ alebo tak keď si toto prečítaš prosím ♥

Kým tu nebudem, nájdete ma na -


11th Episode of 4th Season Vampire Diaries by the Numbers

26. ledna 2013 v 17:33 | Tess* |  NEWS
Je za námi odvysílání další, v pořadí již 11. epizody Catch Me If You Can. Mám zde tedy jako pokaždé sledovanost této epizody, která trošku klesla, když si k tomu ale připočteme počet lidí z celého světa, kteří si na druhý den epizodu určitě hned stahují, tak si myslím, že je to krásné číslo i tak♥'

Poslední epizodu sledovalo 2,71 milionu diváků, což je méně než u epizody předchozí. Pro porovnání - 10. epizoda k obrazovkám přilákala něco kolem 2,91 milionu diváků.