Únor 2013

Synopsis • 4x17 'Because The Night'

28. února 2013 v 15:21 | Tess* |  SYNOPSIS - 4
Flashback do Damonova života v 70. let, New York - Damon si uvědomuje, že Elena potřebuje strávit nějaký ten čas mimo Mystic Falls a tak se rozhodne ji vzít do New Yorku, kde kdysi žil a neustále se tam i bavil v 70. letech. Když se v New Yorku objeví i Rebekah, je ohromena Eleniným tajným záměrem. Flashback nám ukáže Damonův požitkářský život v malých podzemních klubech a jeho komplikované setkání s Lexi. Mezitím se Stefan spolu s Caroline pokoušejí přesdvědčit Klause, že pomoci jim vypátrat Silase by bylo v jeho nejlepším zájmu. Bonnie se zatím snaží udržet zdravou mysl v realitě a udělat tak tu správnou věc.

Spoiler: Elena and Caroline in Conflict

27. února 2013 v 18:45 | Tess* |  NEWS
Ve Vampire Diaries jsme se v součanosti mohli střetnout s úmrtím, odchodem, a nyní i s roustoucí vzdáleností mezi kamarádkami Elenou a Caroline.
Tyto nejlepší kamarádky se začaly od sebe vzdalovat tehdy, když Caroline přišla na to, že je Elena s Damonem propojena tzv. poutem. Zatímco Elena si byla jistá a stála si za svým, že její city k Damonovi jsou skutečné, blond upírka se ji snažila přesvědčit, že je to, co cítí je pouze zásluhou pouta.

Podle toho, co Julie Plec sdělila Entertainment Weekly, vztah mezi těmito dvěma upírkama bude pod ještě větším napětím. V 16. epizodě Bring It On Elena, která vypla své emoce, se vrátí zpět do roztleskávačského týmu. Během soutěže se ale bude krmit na roztleskávačkách, Caroline z toho bude pěkně zděšená.

"Caroline je 'napravovač', vždy se snaží věci napravit, a je také plánovač," říká Julie. "Je to nejovladanější upír ve městě, a co se týče upírství, je v tom zkrátka jedna z těch nejlepších. Ona se tedy bude snažit pomoci Eleně. Bohužel, Elena nebude chtít od ni pomoct, a to vyvolá určitý konflikt mezi těmito dvěma dívkami."

We'll see some flashback with Damon from NY & Premiere of Final Episode 4x23

27. února 2013 v 16:48 | Tess* |  NEWS
Už dříve se objevily informace, že již brzo se dočkáme takového výletu do New Yorku. Julie Plec to zmínila v několika rozhovorech, no a nyní se objevily nějaké bližší informace.
"Damon se stane naším průvodcem," sdělila výkonná producentka Julie Plec Entertainment Weekly. Bude se spíše jednat jen o takový záblesk do minulosti, neočekávejte fůru flashbacků, které by nás doprovázely po celou epizodu.

"Damon v 70. letech zrovna prožívá období, kdy se nechoval až moc dobře; slušně," říká Julie.

Také uvidíme Elenu, Damona a Rebeku, jak spolu jedou na takový menší výlet do již moderního, přítomného New Yorku.
Nejsmě si úplně jistí, co tam budou dělat, ale myslíme si, že tam pojedou hledat Katherine a doufáme, že si koupí nějaké to tričko 'I ♥ NY'.
+ Bylo zveřejněno datum odvysílání finálové 23. epizody Vampire Diaries. Premiéra se uskuteční 16. května. Více informací zde.

Which CW Show Has the Hottest Cast?

27. února 2013 v 16:15 | Tess* |  OTHER
Projížděla jsem stránky Wetpaint.com a našla jsem tuto anketu, který tam je zatím pouhých 21 hodin. Anketa je o tom Která televizní show stanice CW má nejžhavější obsazení?. No a pro někoho možná překvapení, pro někoho ne - Vampire Diaries vede! A má slušnej náskok! 85% má právě teď a seriál, který je za ním na druhém místě - Gossip Girl má pouhých 6%, takže náskok TVD je opravdu vysoký! ♥ Určitě ale hlasujte a podpořte Vampire Diaries:)

Dále můžete hlasovat pro seriál Arrow, 90210, Carrie Diaries, Supernatural, Hart of Dixie, Beaty and the Best, Nikita a Cult.

~ Pokud dáte stránku znovu načíst, můžete hlasovat znovu.

WHICH CW SHOW HAS THE HOTTECT CAST?


We Know The Tittle of Episode s04e20

27. února 2013 v 15:22 | Tess* |  NEWS
25. dubna by měla být odvysílaná 20. epizoda, po které bude následovat na televizních obrazovkách premiérová epizoda připravovaného spin-offu k Vampire Diaries - The Originals. Nyní jsme se ale díky portálu SpoilerTV dozvěděli název této 20. epizody - epizoda bude nazvána originálně The Originals.

Spoilers: Elena will pretend Katherine & Tyler will be back

26. února 2013 v 19:16 | Tess* |  NEWS
Právě musíme přetrpět pauzu ve vysílání Vampire Diaries, to ale neznamená, že bychom se nemohli těšit na různé spoilery. Zrova jeden tady mám:) Je z portálu Zap2It a je to takový všeobecný spoiler:))

Před týdnem jsme navštívili natáčení 18. epizody, získali jsme nové informace o návratu Tylera zpět do show, no a také jsme měli možnost vidět Ninu, která hraje v 18. epizodě dvojroli. V minulosti jsme už několikrát mohli vidět Katherine předstírat, že je Elena, tentokrát ale budeme mít možnost vidět situaci trochu naopak - Elenu předstírající Katherine. Katherine se nezdá být nadšená tou podobou ... věří, že Elenina nevinnost ji prozradí. (Nemluvě o jejím účesu).

No, já jsem zvědavá! Elena vydávající se za Katherine? To může být zajímavé!:))
No a k Tylerovi. I když se dříve - po odchodu Tylera objevily informace, že jeho návrat nebude jen tak brzy, je tu nečekaný obrat! Jeho návrat sice nenastane jen tak, ale můžeme se na něj těšit:))

Tyler zmizel (přinejmenším prozatím). Máme trochu dobrou zprávu pro fanoušky Forwood. Zdá se, že povyk, který nastal po odvysílání 14. epizody, kdy měl Tyler odejít snad definitivně z Vampire Diaries zabral. Spisovatelé si rozmsleli odchod Tylera z této série. Můžeme říct, že Tyler se setká tváří v tvář s Caroline ještě do konce této série.

The Vampire Diaries ~ 4x15 "Stand By Me": Rehash

26. února 2013 v 18:32 | Tess* |  REHASH
A jako každé pondělí, vám sem přidávám rehash - rekapitulaci k poslední epizodě:')
VIDEO LINK:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TXABbxM7ngE

Who's Your Biggest Girl Crush on TV?

25. února 2013 v 17:48 | Tess* |  OTHER
Stránka wetpaint.com již před pár dny (konkrétněji v pátek) zveřejnila anketu, ve které můžete hlasovat pro TV herečku, která vás nejvíce přitahuje (nejvíce je vám sympatická, líbí se vám). Mezi těmi, pro které můžete hlasovat je i naše Nina Dobrev, která si nevede vůbec špatně - je na krásném 2. místě. Asi o skoro více polovinu hlasů sice vede herečka Kate Beckett ze seriálu Castle, ale když budeme všichni poctivě hlasovat, možná by i ji Nina mohla předběhnout ♥ Dále tam pak jsou herečky jako třeba Lucy Hale ze seriálu Pretty Little Liars, Ellen Pompeo z Chirurgů a další. Takže určitě nezapomeňtě hlasovat.

WHO'S YOUR BIGGEST GIRL CRUSH ON TV?


TVLine's Performer of the Week: Nina Dobrev

24. února 2013 v 10:12 | Tess* |  NEWS
Jistě si všichni v aktuální 15. epizodě Stand By Me všimli brilatního hereckého výkonu Niny Dobrev (Elena). Její výkon nezůstal bez povšimnutí, portál TV Line zvolil její výkon za nejlepší herecký výkon celého týdne. Jsem za to ráda, protože Nina si to fakt zaslouží. To, co v té epizodě předvedla bylo prostě fantastické:33! A zde jsem vám přeložila to, co se píše na stránkách TV Line:

TV LINE; UMĚLEC (HEREC) TÝDNE: NINA DOBREV
Umělec: Nina Dobrev
Show: Vampire Diaries (CW)
Epizoda: s04e15 "Stand By Me"
Premiéra: 21. února 2013

Výkon: Herečka Nina Dobrev byla fantastická už od úplného začátku epizody. Od scény, kdy ale Elena shrnula deku z obličeje jejího již mrtvého bratra Jeremyho, kde bylo již trochu rozkládající se tělo, ona se totálně zlomila, což byl začátek naprosto bravurního výkonu herečky.

"Je mrtvý! On je mrtvý celou tu dobu a já ... Jak dlouho už je takhle cítit?!" Vykřikla, zakryla si tvář a uvědomila si, čemu se tu celou dobu snažila nevěřit.

Když už nemá co ztratit, Elena představila svým kamárádům svůj plán - spálit dům s tělem jejího bratra uvnitř, aby měli nějakou věrohodnou historku, proč Jeremy zemřel. Elena byla připravena zničit její dětský domov a vzpomínky na ty, které milovala a kteří již zemřeli. Vše začala dělat takovým způsobem, že se Caroline začala bát.

To co následovalo, bylo děsivé. Neshopna srovnat se se svým žalem, Elena se zhroutila na zem. "Bolí to. Bolí to. Jen to zastavte. Prosím, zastavte to. Bolí to," prosila. Bolest a vzlyky, Nina byla tak hmatelná, zdálo se, jako by to vycházelo z nejhlubší části její duše.

Pak nastala scéna tak fascinující, že jsme málem i zapomněli dýchat - když Damon řekl Eleně, aby vypnula svou lidskost. Oči Niny ztemněly, a i když byly jen polootevřené, byly prázdné. A i přesto, že Elena již postrádala své emoce - svou lidskost, z herečky k nám docházelo úplně všechno včetně empatie, zoufalství ke všem, které kdy ztratila, ze všeho ale nejvíc - hrůza v její schopnosti.

Synopsis • 4x16 'Bring It On'

22. února 2013 v 22:35 | Tess* |  SYNOPSIS - 4
Nový standart - Elenin nový postoj ovlivňuje všechny, což vede Stefana a Damona ke shodě, že vrátit se zpět k normální rutině na střední škole by pro ni bylo to nejlepší. Caroline je příjemně překvapená, když se Elena rozhodne vrátit se zpět k roztleskávačkám, její radost ale vzápětí vystřídá šok, když se Elenino chování ukáže jako nebezpeční. Nevzdávající se hledání léku - Damon a Rebekah pracují společně, dokud ji jeho nechtěná rada nenachytá nepřipravenou. Klaus se snaží využít Hayley, aby získal informaci, po které touží a během totho učiní zajímavý objev. Mezitím, znuděná Elena uspořádá divokou párty a dostane se tak do ošklivého souboje.

~ za překlad děkuji the-vampire-diaries.org