Duben 2013

Všechno jednou končí ...

6. dubna 2013 v 11:52 | Tess*
Dlouho jsem se neměla k tomu to napsat, ale tak zas nechci aby to tu jen tak stálo, a taky chci, abyste věděli co a jak.
Takže na tomto blog KONČÍME. No, blog rušit nebudeme, každopádně by to byla škoda, třeba se někdy vrátíme (:D) i když v to teda moc nedoufejte :D Na tomto blogu končíme z důvodu, že zkrátka už nemáme takovou potřebu o TVD potřebovat každoou novinku. Na TVD se sic díváme, ale už zkrátka nemáme potřebu o tom blogovat. Snad chápete ... Rozhodně to není z důvodu, že bysme neměli čas nebo tak, pro mě není nic těžkýho otevřít noťas, mrknout na pár stránek a popřípadě přidat nějaký ten článek, mě se ale už proste o VD přidávat nechce..

Lexxie si založila nový blog o Ashley Benson, kterou určitě znáte, takže ji můžete zastihnout na blogu

ASHBENSON-SOURCE & DAILY-DIAMONDS


Já mám taky nový blog, jelikož blogování jsem se nechtěla vzdát. A strašně mě to na něm baví! Ani jsem netušila, že mě to tak chytne. Mám tam otevřený nábor affs, tak kdybyste chtěli, zapiště se (pochopím když ne, třeba ten seriál či herečku ani neznáte, taky bych si do affs nedala někoho, o jehož blogovým zaměření nic nevím nebo mě to nezajímá:D). Jde o herečku AnnuSophii Robb a seriál ve kterém ztvárňuje hlavní roli The Carrie Diaries. + ještě přemýšlím o blogu o herečce Sashe Pieterse. To ale ještě uvidím ...

Takže mě najdete na

ANNASOPHIA-ROBB


Tímto se s vámi loučíme, děkujeme vám za všechny komentáře, návštěvnost, prostě za všechno<33 Budete nám chybět!