NEWS

Spoiler ~ What will be with Bonnie now?

19. března 2013 v 14:24 | Tess*

V poslední epizodě Vampire Diaries jsme neviděli Bonnie, která když jsme ji viděli naposledy byla stále přemožena událostmi, které se odehráli na ostrově a také smrtí Jeremyho. Nesmíme ale zapomenout, že je pod vlivem přesvědčování Silase v podobě Shanea, a že byla plně odhodlána uspořádat třetí masakr. Kdy ji zase uvidíme, a bude vůbec schopna to udělat?
V poslední epizodě jsme neviděli Bonnie a to nám nahání strach. Bude opravdu schopna se stát špatným člověkem a přivést zpět všechny upíry, vlkodlaky, čarodějnice a kdovícoještě, aby mohla přivést některé mrtvé zpět?
"Určitě by byla schopna to udělat. Bonnie se právě teď nachází na rozcestí a jednou nohou už je rozhodnuta udělat to, co je pro ni lepší," říká výkonná producentka seriálu Julie Plec. "Rozhodně jsme ještě neviděli vyvrcholení této její vývojové linie. Celá ta Shane/Silas věc má nad ni neuvěřitelnou moc a kontrolu nad ni samotnou. Shane jako člověk dokázal Bonnie v minulosti přesvědčit třeba i o něčem takovém, jakože by mohla být schopna přestat ovládat své kouzlo. Teď když k tomu ještě přidáme nadpřirozené komponenty, stává se to opravdu hrozné, extrémní a napínavé, jak to všechno bude."

16th Episode of 4th Season Vampire Diaries by the Numbers

17. března 2013 v 10:30 | Tess*
Po kratší pauze jsme se dočkali 16. epizody, a já zde pro vás jako vždy mám sledovanost epizody. Já osobně jsem tuto epizodu ještě neviděla, včera jsme teprv přijeli z Londýna, teď jsem se snažila doplnit všechny věci jako proma, webclipy a soundtrack, no a teď se asi na tuto epizodu popdívám:)

Nejnovější epizodu sledovalo 2,41 milionu diváků. Pro porovnání - 15. epizoda k televizním obrazovkám přilákala 2,91 milion diváků.

Spoiler ~ New Elena

6. března 2013 v 20:17 | Tess*
Portál TV Guide nám poskytl nové informace ohledně následující 16. epizodě, které se dočkáme již příští týden ♥

Co nám můžete prozradit o návratu Vampire Diaries na televizní obrazovky?
Čeká nás nová a né o moc lepší drzá Elena. Nejenom, že bude bratry Salvatorovy škádlit svou nahotou, také se ale dostane do sporu se svojí kamarádkou Caroline. Neházíme tady ale jen tak slovy, půjde přímo o rvačku! Kdo si myslíte, že vyhraje?

4.16 - 4.23 | Dates of premiere

5. března 2013 v 14:25 | Tess*
Mám tady pro vás konečné datumy odvysílání posledních epizod 4. série.:) Připomínám, že zde uvedené datumy jsou pouze daumy v americe, takže u nás se těchto epizod dočkáme vždy o den později:)

14. března - 4x16 Bring It On
21. března - 4x17 Because The Night; naši hrdinové odcestují do New Yorku, dočkáme se také pár flashbacků.
28. března - 4x18 American Gothic; v této epizodě se vrátí Elijah.
18. dubna - 4x19 ???; v této epizodě se dočkáme maturitního plesu.
25. dubna - 4x20 The Originals; tato epizoda bude také ároveň pilotní epizodou připravovaného spin-offu The Originals. Opět se setkáme třeba s postavou vlkodlačice Hayley.
2. května - 4x21 ???
9. května - 4x22 ???
16. května - 4x23 ???; finálová epizoda. V této epizodě prožijeme poslední den našich hrdinů na střední škole.

Spoiler: Elena and Caroline in Conflict

27. února 2013 v 18:45 | Tess*
Ve Vampire Diaries jsme se v součanosti mohli střetnout s úmrtím, odchodem, a nyní i s roustoucí vzdáleností mezi kamarádkami Elenou a Caroline.
Tyto nejlepší kamarádky se začaly od sebe vzdalovat tehdy, když Caroline přišla na to, že je Elena s Damonem propojena tzv. poutem. Zatímco Elena si byla jistá a stála si za svým, že její city k Damonovi jsou skutečné, blond upírka se ji snažila přesvědčit, že je to, co cítí je pouze zásluhou pouta.

Podle toho, co Julie Plec sdělila Entertainment Weekly, vztah mezi těmito dvěma upírkama bude pod ještě větším napětím. V 16. epizodě Bring It On Elena, která vypla své emoce, se vrátí zpět do roztleskávačského týmu. Během soutěže se ale bude krmit na roztleskávačkách, Caroline z toho bude pěkně zděšená.

"Caroline je 'napravovač', vždy se snaží věci napravit, a je také plánovač," říká Julie. "Je to nejovladanější upír ve městě, a co se týče upírství, je v tom zkrátka jedna z těch nejlepších. Ona se tedy bude snažit pomoci Eleně. Bohužel, Elena nebude chtít od ni pomoct, a to vyvolá určitý konflikt mezi těmito dvěma dívkami."

We'll see some flashback with Damon from NY & Premiere of Final Episode 4x23

27. února 2013 v 16:48 | Tess*
Už dříve se objevily informace, že již brzo se dočkáme takového výletu do New Yorku. Julie Plec to zmínila v několika rozhovorech, no a nyní se objevily nějaké bližší informace.
"Damon se stane naším průvodcem," sdělila výkonná producentka Julie Plec Entertainment Weekly. Bude se spíše jednat jen o takový záblesk do minulosti, neočekávejte fůru flashbacků, které by nás doprovázely po celou epizodu.

"Damon v 70. letech zrovna prožívá období, kdy se nechoval až moc dobře; slušně," říká Julie.

Také uvidíme Elenu, Damona a Rebeku, jak spolu jedou na takový menší výlet do již moderního, přítomného New Yorku.
Nejsmě si úplně jistí, co tam budou dělat, ale myslíme si, že tam pojedou hledat Katherine a doufáme, že si koupí nějaké to tričko 'I ♥ NY'.
+ Bylo zveřejněno datum odvysílání finálové 23. epizody Vampire Diaries. Premiéra se uskuteční 16. května. Více informací zde.

We Know The Tittle of Episode s04e20

27. února 2013 v 15:22 | Tess*
25. dubna by měla být odvysílaná 20. epizoda, po které bude následovat na televizních obrazovkách premiérová epizoda připravovaného spin-offu k Vampire Diaries - The Originals. Nyní jsme se ale díky portálu SpoilerTV dozvěděli název této 20. epizody - epizoda bude nazvána originálně The Originals.

Spoilers: Elena will pretend Katherine & Tyler will be back

26. února 2013 v 19:16 | Tess*
Právě musíme přetrpět pauzu ve vysílání Vampire Diaries, to ale neznamená, že bychom se nemohli těšit na různé spoilery. Zrova jeden tady mám:) Je z portálu Zap2It a je to takový všeobecný spoiler:))

Před týdnem jsme navštívili natáčení 18. epizody, získali jsme nové informace o návratu Tylera zpět do show, no a také jsme měli možnost vidět Ninu, která hraje v 18. epizodě dvojroli. V minulosti jsme už několikrát mohli vidět Katherine předstírat, že je Elena, tentokrát ale budeme mít možnost vidět situaci trochu naopak - Elenu předstírající Katherine. Katherine se nezdá být nadšená tou podobou ... věří, že Elenina nevinnost ji prozradí. (Nemluvě o jejím účesu).

No, já jsem zvědavá! Elena vydávající se za Katherine? To může být zajímavé!:))
No a k Tylerovi. I když se dříve - po odchodu Tylera objevily informace, že jeho návrat nebude jen tak brzy, je tu nečekaný obrat! Jeho návrat sice nenastane jen tak, ale můžeme se na něj těšit:))

Tyler zmizel (přinejmenším prozatím). Máme trochu dobrou zprávu pro fanoušky Forwood. Zdá se, že povyk, který nastal po odvysílání 14. epizody, kdy měl Tyler odejít snad definitivně z Vampire Diaries zabral. Spisovatelé si rozmsleli odchod Tylera z této série. Můžeme říct, že Tyler se setká tváří v tvář s Caroline ještě do konce této série.

TVLine's Performer of the Week: Nina Dobrev

24. února 2013 v 10:12 | Tess*
Jistě si všichni v aktuální 15. epizodě Stand By Me všimli brilatního hereckého výkonu Niny Dobrev (Elena). Její výkon nezůstal bez povšimnutí, portál TV Line zvolil její výkon za nejlepší herecký výkon celého týdne. Jsem za to ráda, protože Nina si to fakt zaslouží. To, co v té epizodě předvedla bylo prostě fantastické:33! A zde jsem vám přeložila to, co se píše na stránkách TV Line:

TV LINE; UMĚLEC (HEREC) TÝDNE: NINA DOBREV
Umělec: Nina Dobrev
Show: Vampire Diaries (CW)
Epizoda: s04e15 "Stand By Me"
Premiéra: 21. února 2013

Výkon: Herečka Nina Dobrev byla fantastická už od úplného začátku epizody. Od scény, kdy ale Elena shrnula deku z obličeje jejího již mrtvého bratra Jeremyho, kde bylo již trochu rozkládající se tělo, ona se totálně zlomila, což byl začátek naprosto bravurního výkonu herečky.

"Je mrtvý! On je mrtvý celou tu dobu a já ... Jak dlouho už je takhle cítit?!" Vykřikla, zakryla si tvář a uvědomila si, čemu se tu celou dobu snažila nevěřit.

Když už nemá co ztratit, Elena představila svým kamárádům svůj plán - spálit dům s tělem jejího bratra uvnitř, aby měli nějakou věrohodnou historku, proč Jeremy zemřel. Elena byla připravena zničit její dětský domov a vzpomínky na ty, které milovala a kteří již zemřeli. Vše začala dělat takovým způsobem, že se Caroline začala bát.

To co následovalo, bylo děsivé. Neshopna srovnat se se svým žalem, Elena se zhroutila na zem. "Bolí to. Bolí to. Jen to zastavte. Prosím, zastavte to. Bolí to," prosila. Bolest a vzlyky, Nina byla tak hmatelná, zdálo se, jako by to vycházelo z nejhlubší části její duše.

Pak nastala scéna tak fascinující, že jsme málem i zapomněli dýchat - když Damon řekl Eleně, aby vypnula svou lidskost. Oči Niny ztemněly, a i když byly jen polootevřené, byly prázdné. A i přesto, že Elena již postrádala své emoce - svou lidskost, z herečky k nám docházelo úplně všechno včetně empatie, zoufalství ke všem, které kdy ztratila, ze všeho ale nejvíc - hrůza v její schopnosti.

15th Episode of 4th Season Vampire Diaries by the Numbers

22. února 2013 v 20:21 | Tess*
Další odvysílaná epizoda je za námi a já zde mám jako vždy sledovanost aktuální 15. epizody. Podle mě je toto teda jedna z nejlepších epizod vůbec, určitě se zařadila mezi mé nejoblíbenější

Nejnovější epizodu sledovalo 2,89 milionu diváku, což představuje nárust sledovanosti oproti epizodě minulé a vůbec epizodami, které byli v poslední době odvysílány. Pro porovnání - 14. epizodu sledovalo 2,31 milionu diváků.
 
 

Reklama